9050120 Змішувальний Модуль BTU 501 AP для тепл.підлoги з клапаном АТМ561, насос AFRISO APH 15-7/130
- Немає в наявності
- Код: 9050120
25 123 ₴
+380 (99) 388-21-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Аналог: 521431 Змішувальний вузол 1" для теплої підлоги Tervix Mixset з част. насосом та клапаном ATM561
Готове рішення для швидкого монтажу систем водяної теплої підлоги. Змішувальний модуль встановлюється до розподільчого колектора водяної теплої підлоги. Виконує функцію змішування гарячого теплоносія від джерела тепла та холодного теплоносія зі зворотної лінії теплої підлоги. Змішувальний модуль оснащений насосом, термостатичним змішувальним клапаном АТМ 561, термометрами подаючої та зворотної лінії, запірним краном, кронштейнами для зручного монтажу.
Змішувальний модуль забезпечує максимальну зручність і швидкість монтажу, точну та швидку температуру подачі теплоносія на теплу підлогу та довгий строк експлуатації системи за рахунок надійності вузлів.


Готове рішення для швидкого монтажу систем водяної теплої підлоги. Змішувальний модуль встановлюється до розподільчого колектора водяної теплої підлоги. Виконує функцію змішування гарячого теплоносія від джерела тепла та холодного теплоносія зі зворотної лінії теплої підлоги. Змішувальний модуль оснащений насосом, термостатичним змішувальним клапаном АТМ 561, термометрами подаючої та зворотної лінії, запірним краном, кронштейнами для зручного монтажу.
Змішувальний модуль забезпечує максимальну зручність і швидкість монтажу, точну та швидку температуру подачі теплоносія на теплу підлогу та довгий строк експлуатації системи за рахунок надійності вузлів.


Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Kvs | 2,5 м3/год |
| Виробництво: | AFRISO |
| Діапазон регулювання | 20-43 |
| Комплектація | 1.Термостатичний змішувальний клапан АТМ 561; 2. Циркуляційний насос Afriso APH 160 15-7 / 130 мм.; 3. Термометри — 2 шт.; 4. Запірний клапан; 5. Латунні з"єднувальні елементи; 6. Кронштейні — 2 шт. 220 мм. |
| Концентрація гліколю | 50% |
| Максимальна температура | 90 °C |
| Максимальний тиск | 5 бар |
| Матеріал | Латунь |
| Напруга | 230 В АС |
| Нарізне з'єднання | внутрішнє 1" |
| Середовище застосування | Системи водяної теплої підлоги |
| Тип/модель | BTU 501 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 123 ₴



