36028000 Клапан VST212 для захисту твердопаливних котлів від перегріву 3/4" 95C ESBE
- Немає в наявності
- Код: 36028000
7 518 ₴
+380 (99) 388-21-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Серія VST200 запобігає надлишку температури в котлах на твердому паливі. Для цих систем дозволяється максимальна теплова потужність до 100 кВт. Термічний запобіжний клапан - це редукційний односідельний клапан, який відкривається при підвищенні температури. Термозахисний клапан рекомендується встановлювати на впуску холодної води в запобіжний теплообмінник.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробництво: | Швеція |
| Датчик температури | макс.: +125 °C |
| Довжина капілярної трубки | 1300 мм |
| Довжина щупа | 150 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Робочий тиск | PN10 бар |
| Нарізне з'єднання | клапан внутр. 3/4", датчик іменний. 1/2" |
| Температура відкриття, С | 95°C ± 3 °C |
| Тип/модель | VST 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 518 ₴



