56001100 термостатичний регулятор тяги ATA212 G3/4" 35-95С
- В наявності
- Код: 56001100
2 673 ₴
+380 (99) 388-21-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія ATA200 - пристрій для регулювання температури котлів на твердому паливі. Головка термостатичного пристрою вимірює температуру і через важіль і ланцюг змінює положення повітряної заслінки, регулюючи подачу повітря до котла для процесу згоряння. Регулятор тяги повністю налаштовується в діапазонах температур 35-95 ° і 60-95 ° C. Регулятор тяги підключений безпосередньо до трубопроводу котла через різьбову гільзу.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробництво: | Швеція |
| Довжина ланцюга | 1.6 м |
| Діапазон регулювання | +35...+95 °C |
| Максимальна температура | 100 °C |
| Нарізне з'єднання | G3/4" |
| Середовище застосування | Опалення |
| Сила підйому | 10 Н |
| Тип/модель | ATA212 |
| Хід підйому | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 673 ₴



