4241500 Клапан для захисту твердопаливних котлів від перегріву TAS G3/4", капілляр 1,3м
- В наявності
- Код: 4241500
5 292 ₴
+380 (99) 388-21-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виносний датчик | , клик. 1/2" |
| Довжина капіляра | 1300 мм |
| Довжина щупа | 146 мм |
| Кількість товарів на складі | 5 |
| Максимальна температура | 95C |
| Робочий тиск | PN 10 бар |
| Середовище застосування | клапан для захисту котла |
| Температура відкриття, С | 99°C |
| Тип/модель | TAS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 292 ₴



