Запобіжні клапани призначені для захисту систем опалення, гарячого водопостачання та геліосистем від перевищення тиску. Принцип роботи: перевищення тиску викликає стискання пружини та відкриття золотника зі скиданням робочого середовища через вихідний патрубок. Тиск відкриття запобіжного клапану налаштовується на заводі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробництво: | Німеччина |
| Максимальна температура | +120 °C |
| Максимальний тиск | 12 бар |
| Матеріал | корпус: латунь |
| Потужність (max) | 50 кВт |
| Робоча температура | -10...+120 °C |
| Робочий тиск | 2 бар бар |
| Розмір | 1/2 |
| Нарізне з'єднання | внутр. 1/2" х внутр. 3/4" |
| Тип/модель | MS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 621,60 ₴



