Насосні групи Afriso серії PrimoSol 130-4 (двутрубне виконання) призначені для систем, оснащених сонячними колекторами. Насосна група PrimoSol 130 перекачує рідину в системі, вимірює температуру і тиск, регулює подачу, наповнення та злив системи, а так само захищає систему від небажаного зворотного потоку і надлишкового тиску в сонячних системах. Запірні крани з термометрами на ручці дозволяють відключити подаючий або зворотній трубопровід системи. Сепаратор повітря з ручним скиданням допомагає видалити повітря та інші гази з рідини. Група безпеки оснащена спеціальним роз'ємом для легкого підключення розширювального бака до сонячної установки.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробництво: | Німеччина |
| Витрата | 2-12 л/хв |
| Живлення | 230 В, 50 Гц |
| Максимальна температура короткочасна | 160ºС |
| Максимальна температура середовища | 120ºС |
| Максимальний тиск | 6 бар |
| Монтажна довжина насосу | 130 мм |
| Міжосьова відстань | 100 мм |
| Нарізне з'єднання | Зор. 3/4" |
| Середовище застосування | Модуль сонячного насоса |
| Ступінь захисту | IP 42 |
| Температура зовнішнього середовища | 40ºС |
| Тип/модель | PrimoSol 130-4 |
| Циркуляційний насос | Grundfos UPM 3 Solar 25-75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 524 ₴



