481421 Розумний лічильник електроенергії Tervix Pro Line WiFi Energy Meter
- В наявності
- Код: 481421
4 403 ₴
+380 (99) 388-21-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розумний лічильник електроенергії Tervix Pro Line WiFi Energy Meter — розумний лічильник електроенергії (далі лічильник) призначений для вимірювання
споживання однофазної активної енергії змінного струму з номінальною частотою 50/60 Гц. Також використовується для віддаленого включення/виключення
різних електричних пристроїв (ліній). Він монтується на DIN рейку в розподільчий щит.
Працює по протоколу WiFi. Розроблений для роботи з додатком Tervix. Не потребує додаткового контролера та підключається напряму через додаток Tervix.
Лічильник відповідає стандарту IEC62052-11 з точністю Class1.
Увага! підключення лічильника вимагає наявності «Фази» та «Нуля» в місці його встановлення. Для віддаленого управління потрібна WiFi мережа з інтернетом.
Принцип роботи
Розумний лічильник в реальному часі відображає поточну напругу «U»(В), поточне споживання «Р» (кВт), поточний струм «I»(А) та ін., також запам’ятовує по дням
тижня та місяцям споживання електроенергії. Має вбудований механізм для дистанційного вкл./викл. При отриманні команди по WiFi через додаток Tervix, або
голосом через Google, він вкл./викл подачу напруги на обладнання.

споживання однофазної активної енергії змінного струму з номінальною частотою 50/60 Гц. Також використовується для віддаленого включення/виключення
різних електричних пристроїв (ліній). Він монтується на DIN рейку в розподільчий щит.
Працює по протоколу WiFi. Розроблений для роботи з додатком Tervix. Не потребує додаткового контролера та підключається напряму через додаток Tervix.
Лічильник відповідає стандарту IEC62052-11 з точністю Class1.
Увага! підключення лічильника вимагає наявності «Фази» та «Нуля» в місці його встановлення. Для віддаленого управління потрібна WiFi мережа з інтернетом.
Принцип роботи
Розумний лічильник в реальному часі відображає поточну напругу «U»(В), поточне споживання «Р» (кВт), поточний струм «I»(А) та ін., також запам’ятовує по дням
тижня та місяцям споживання електроенергії. Має вбудований механізм для дистанційного вкл./викл. При отриманні команди по WiFi через додаток Tervix, або
голосом через Google, він вкл./викл подачу напруги на обладнання.

Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Імпульсний вихід | 1600 Imp/kWh |
| Бездротовий стандарт (Р) | 200 |
| Безпровідний стандарт | Wi-Fi (2.4 ГГц) |
| Виробник | Tervix (Німеччина) |
| Вага | 800 грам гр. |
| Виробництво: | Китай |
| Гарантія | 24 міс. |
| Голосове керування | |
| Додаток | Tervix |
| Живлення (Р) | 212 |
| Клас захисту | ІР20 |
| Клас точності (RMS) | Class 0.5 |
| Клас точності (кВтг) | Class 1 |
| Колір | Сірий |
| Комлекти (Р) | 223 |
| Комплектація | 1. Розумний лічильник 2. Інструкція |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Кількість товарів на складі | 6 |
| Кількість фаз | 1 |
| Матеріал (А) | 199 |
| Напруга | 110-230В, 50/60Гц (1 фаза) |
| Напруга (А) | 191 |
| Підключення системи (АЖ) | 230 |
| Радіус дії | до 200 м (відкритий простір) |
| Робоча температура | -40...+70°С |
| Робоча температура (А) | 194 |
| Розмір | 100*36*65 мм |
| Способ монтажа | DIN рейка, 35 мм (щит) |
| Ток | 5(65)A |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Тип | лічильник електроенергії |
| Тип (Р) | 217 |
| Тип під`єднання (Р) | 208 |
| Тип/модель | Tervix Pro Line WiFi Energy Meter |
| Управління голосом (Р) | 210 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 403 ₴



