431421 Розумний перемікач Tervix Pro Line WiFi On/Off (реле)
- В наявності
- Код: 431421
672 ₴
+380 (99) 388-21-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
431421 Розумний перемикач Tervix Pro Line WiFi On/Off (реле) - призначений для вмикання/вимикання подачі напруги від 90 до 250 В.
Працює по протоколу WiFi. Розроблений для роботи з APP Tervix, Tuya Smart та Smart Life.
Принцип роботи
Реле постійно знаходиться під напругою і при отриманні команди по WiFi через додаток APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life, або голосом через Google чи Alexa, він вмикає або вимикає подачу напруги на вихід реле.
Також є можливість вручну вмикати та вимикати реле кнопкою на корпусі або за допомогою APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life.
WiFi реле не потребує додаткового контролера та підключається напряму через додаток APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life.
Рекомендуємо, для керування, використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Основні переваги:
Працює по протоколу WiFi. Розроблений для роботи з APP Tervix, Tuya Smart та Smart Life.
Принцип роботи
Реле постійно знаходиться під напругою і при отриманні команди по WiFi через додаток APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life, або голосом через Google чи Alexa, він вмикає або вимикає подачу напруги на вихід реле.
Також є можливість вручну вмикати та вимикати реле кнопкою на корпусі або за допомогою APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life.
WiFi реле не потребує додаткового контролера та підключається напряму через додаток APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life.
Рекомендуємо, для керування, використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Основні переваги:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tervix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Актуальність | 148 |
| Безпровідний стандарт | Wi-Fi (2.4 ГГц) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Голосове керування | Google, Alexa |
| Комплектація | 1. Розумний перемикач (реле) 2. Інструкція |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Кількість товарів на складі | 42 |
| Матеріал | вогнестійкий пластик |
| Навантаження | 6 А, 1500 Вт / 300 Вт (LED) |
| Напруга | 90-250 В, 50 Гц |
| Програмний інтерфейс | Tervix / TUYA Smart / Smart Life |
| Радіус дії | до 200 м |
| Робоча температура | -20...+70°С |
| Розмір | 55 х 37 х 25 мм |
| Споживання | < 0.5 Вт |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Тип | Реле перемікаюче on/off |
| Тип/модель | Tervix Pro Line WiFi On/Off |
Інформація для замовлення
- Ціна: 672 ₴



