303012 Автоматичний розповітрювач Tervix Pro Line з відсічним клапаном 1/2"
- В наявності
- Код: 303012
466,20 ₴
+380 (99) 388-21-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення:
Автоматичні розповітрювачі призначені для автоматичного видалення повітря зі закритих опалювальних систем. Під час зливу теплоносія з системи, вони діють як вентилюючі клапани. Відсічний клапан, що йде в комплекті, дозволяє від’єднати розповітрювач від системи без необхідності її спорожнення. Розповітрювачі та відсічні клапани виготовлені з високоякісної латуні.
Застосування:
Автоматичний розповітрювач застосовується в закритих системах опалення, а також при використанні теплових насосів при температурі теплоносія від 0 до 110 °С. В якості теплоносія може використовуватися вода і водогліколеві суміші (доля гліколю макс. 30%) Розповітрювачі монтуються вертикально у найвищій точці системи. При цьому вони повинні встановлюватись у місцях, де передбачається скупчення повітря: стояки, гребінки, повітряні сепаратори тощо.
Принцип дії:
В середині корпусу автоматичного розповітрювача встановлено поплавок, який з’єднаний з важелем. Якщо в системі немає повітря (високий рівень теплоносія у вентиляційному отворі), поплавок знаходиться у верхньому положенні, а важіль закриває вентиляційний отвір у кришці розповітрювача. Якщо в системі з’являється повітря, воно збирається в корпусі розповітрювача, рівень теплоносія в розповітрювачі знижується, і поплавок рухається вниз. При цьому поплавок тягне важіль і відкриває вентиляційний отвір. Повітря починає виходити. Коли повітря вийшло, рівень теплоносія піднімаєть та піднімає поплавок. Поплавок притискає важіль та закриває вентиляційний отвір.
Таким чином відбувається автоматичне розповітрення системи.

Автоматичні розповітрювачі призначені для автоматичного видалення повітря зі закритих опалювальних систем. Під час зливу теплоносія з системи, вони діють як вентилюючі клапани. Відсічний клапан, що йде в комплекті, дозволяє від’єднати розповітрювач від системи без необхідності її спорожнення. Розповітрювачі та відсічні клапани виготовлені з високоякісної латуні.
Застосування:
Автоматичний розповітрювач застосовується в закритих системах опалення, а також при використанні теплових насосів при температурі теплоносія від 0 до 110 °С. В якості теплоносія може використовуватися вода і водогліколеві суміші (доля гліколю макс. 30%) Розповітрювачі монтуються вертикально у найвищій точці системи. При цьому вони повинні встановлюватись у місцях, де передбачається скупчення повітря: стояки, гребінки, повітряні сепаратори тощо.
Принцип дії:
В середині корпусу автоматичного розповітрювача встановлено поплавок, який з’єднаний з важелем. Якщо в системі немає повітря (високий рівень теплоносія у вентиляційному отворі), поплавок знаходиться у верхньому положенні, а важіль закриває вентиляційний отвір у кришці розповітрювача. Якщо в системі з’являється повітря, воно збирається в корпусі розповітрювача, рівень теплоносія в розповітрювачі знижується, і поплавок рухається вниз. При цьому поплавок тягне важіль і відкриває вентиляційний отвір. Повітря починає виходити. Коли повітря вийшло, рівень теплоносія піднімаєть та піднімає поплавок. Поплавок притискає важіль та закриває вентиляційний отвір.
Таким чином відбувається автоматичне розповітрення системи.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tervix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимоги до теплоносія | Вода, водогліколеві суміші (доля гліколю макс. 30%) |
| Виробництво: | Китай |
| Внутрішня різьба відсічного клапану | 3/8" |
| Гарантія | 24 міс. |
| Зовнішня різьба відсічного клапану | 1/2" |
| Зовнішня різьба розповітрювача | 3/8" |
| Комплектація | 1. Розповітрювач; 2. Відсічний клапан; 3. Інструкція |
| Кількість товарів на складі | 406 |
| Максимальна температура | 0...+110 °C |
| Максимальний тиск (А) | 164 |
| Матеріал | Латунь + пластик |
| Матеріал (А) | 198 |
| Призначення | Для систем опалення та ГВП |
| Робоча температура (А) | 196 |
| Робочий тиск | 16 бар бар |
| Робочий тиск (А) | 158 |
| Різьбове з'єднання (А) | 166 |
| Середовище застосування | холодна та гаряча вода |
| Тип | Автоматичний розповітрювач |
| Тип різьби (А) | 172 |
| Тип/модель | Tervix Pro Line Air Vent Valve |
Інформація для замовлення
- Ціна: 466,20 ₴



