521431 Змішувальний вузол 1" для теплої підлоги Tervix Mixset з част. насосом та клапаном ATM561
- В наявності
- Код: 521431
21 963,20 ₴
+380 (99) 388-21-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аналог: 521451 Змішувальний вузол 1" для теплої підлоги Tervix Mixset з част. насосом та клапаном TMV
Змішувальний вузол для теплої підлоги Tervix Pro Line Mixset розроблений, як перемикач між системою опалення з боку джерела тепла і розподільчою гребінкою (колектором) для теплої підлоги. Він використовується для підготовки теплоносія до заданої температури, який потім подається в систему обігріву. Змішувальний вузол може використовуватися в поєднанні з розподільчими гребінками від 2 до 12 контурів.
Принцип дії
Теплоносій, що подається з джерела тепла, надходить на термостатичний клапан (в комплект не входить). Теплоносій (подача зі сторони котла) змішується з теплоносієм (зворот зі сторони гребінки) у термостатичному клапані. Температура теплоносія на виході регулюється термостатичним клапаном (в комплект не входить). Також для візуального контролю температури теплоносія на подачі та звороті передбачені термометри (4). Залишки теплоносія на звороті (5) подаються на догрів до джерела тепла. Після термостатичного клапану теплоносій проходить через циркуляційний насос і подається на розподільчу гребінку.
Змішувальний вузол повинен бути підключений до опалювальної системи з боку джерела тепла - зовнішня різьба 1’’. Рекомендуємо використовувати змішувальний клапан ATM 561 (Afriso) та кульові крани для підключення вузла до джерела тепла та до розподільчої гребінки. Змішувальний вузол з’єднується з розподільчою гребінкою зовнішньою різьбою 1’’. На змішувальний вузол можна встановити циркуляційний насос з базою 130 та 180 мм. Насос кріпиться двома накидними гайками.

Змішувальний вузол для теплої підлоги Tervix Pro Line Mixset розроблений, як перемикач між системою опалення з боку джерела тепла і розподільчою гребінкою (колектором) для теплої підлоги. Він використовується для підготовки теплоносія до заданої температури, який потім подається в систему обігріву. Змішувальний вузол може використовуватися в поєднанні з розподільчими гребінками від 2 до 12 контурів.
Принцип дії
Теплоносій, що подається з джерела тепла, надходить на термостатичний клапан (в комплект не входить). Теплоносій (подача зі сторони котла) змішується з теплоносієм (зворот зі сторони гребінки) у термостатичному клапані. Температура теплоносія на виході регулюється термостатичним клапаном (в комплект не входить). Також для візуального контролю температури теплоносія на подачі та звороті передбачені термометри (4). Залишки теплоносія на звороті (5) подаються на догрів до джерела тепла. Після термостатичного клапану теплоносій проходить через циркуляційний насос і подається на розподільчу гребінку.
Змішувальний вузол повинен бути підключений до опалювальної системи з боку джерела тепла - зовнішня різьба 1’’. Рекомендуємо використовувати змішувальний клапан ATM 561 (Afriso) та кульові крани для підключення вузла до джерела тепла та до розподільчої гребінки. Змішувальний вузол з’єднується з розподільчою гребінкою зовнішньою різьбою 1’’. На змішувальний вузол можна встановити циркуляційний насос з базою 130 та 180 мм. Насос кріпиться двома накидними гайками.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tervix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Kvs | 2,5 м3/год |
| Kvs (А) | 175 |
| Виробництво: | Китай |
| Гарантія | 24 міс. |
| Клапан | Afriso ATM 561 ( +20..+43° С ) |
| Комплектація | 1. Верхній з’єднувальний елемент (1 шт) 2. Нижній з’єднувальний елемент (1 шт) 3. Накидна гайка для нижнього підключення насосу (1 шт) 4. Термометр (2 шт.) 5. Ущільнювачі 6. Інструкція з експлуатації (1 шт) 7.Насос Grundfos UPSО 25-60 130мм (1 шт) |
| Країна виробник | Китай (за німецькою технологією) |
| Максимальний тиск (А) | 163 |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал (А) | 198 |
| Монтажна довжина насосу | 130 мм |
| Міжосьова відстань | 210 мм |
| Насос | Grundfos UPSO 25-60 130 мм |
| Підключення до гребінки | 1" |
| Підключення до джерела тепла | 1" |
| Підключення насосу | 1 1/2" |
| Підключення термостат.клапану | 1" |
| Робоча температура | 90 °C |
| Робоча температура (А) | 195 |
| Робочий тиск | 10 бар бар |
| Робочий тиск (А) | 157 |
| Різьбове з'єднання (А) | 168 |
| Термометр | 0.80 °C |
| Тип різьби (А) | 172 |
| Тип/модель | Tervix Pro Line Змішувальний вузол з насосом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 963,20 ₴



