547254 Кріплення для гребінки Tervix (звичайне)
- В наявності
- Код: 547254
310,80 ₴
+380 (99) 388-21-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
547254 Кріплення для Колекторів теплої підлоги нержавіюча сталь Tervix Pro Line
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tervix |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробництво: | Китай |
| Висота полки | 12 мм / 35 мм |
| Гарантыя | 24 міс |
| Загальна довжина кріплень | 285 мм |
| Матеріал (А) | 198 |
| Міжосьова відстань | 210 мм |
| Тип/модель | Tervix |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310,80 ₴



