547154 Кріплення для Колекторів теплої підлоги нержавіюча сталь Tervix Pro Line
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tervix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробництво: | Китай |
| Висота полки | 12 мм / 35 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Загальна довжина кріплень | 285 мм |
| Кількість товарів на складі | 6 |
| Матеріал | Нікельована сталь |
| Міжосьова відстань | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364,50 ₴



