201112 2-ходовий кульовий клапан н/в 1/2" DN15 з електроприводом Tervix Pro Line ORC
- В наявності
- Код: 201112
3 418,80 ₴
+380 (99) 388-21-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2-ходовий кульовий клапан н/в 1/2" DN15 DN20 з електроприводом Tervix Pro Line ORC — призначений для встановлення в cистеми опалення, вентиляції та кондиціонування (HVAC), фанкойли, соларні системи, системи автоматичного управління водопостачанням, системи нагріву води та ін., в якості запірних елементів.
Кульові клапани з приводом управляються сигналом SPST і можуть працювати від будь-якого термостата або перемикача.
Принцип дії
2-ходовий клапан ORC є нормально відкритим (НВ) клапаном. Після підключення приводу відповідно до електричної схеми, коли напруга подається тільки на коричневий провід, клапан залишиться відкритим. Після подачі напруги на коричневий та чорний провід клапан закриється. Після зняття напруги з чорного проводу клапан повертається у вихідне (відкрите) положенння. Поточне положення клапана визначається положенням ручки на приводі. Якщо ручка розташована перпендикулярно до клапану - клапан закритий. Якщо ручка вирівняна уздовж клапана - клапан відкритий.
Переваги над аналогами
Кульові клапани з приводом управляються сигналом SPST і можуть працювати від будь-якого термостата або перемикача.
Принцип дії
2-ходовий клапан ORC є нормально відкритим (НВ) клапаном. Після підключення приводу відповідно до електричної схеми, коли напруга подається тільки на коричневий провід, клапан залишиться відкритим. Після подачі напруги на коричневий та чорний провід клапан закриється. Після зняття напруги з чорного проводу клапан повертається у вихідне (відкрите) положенння. Поточне положення клапана визначається положенням ручки на приводі. Якщо ручка розташована перпендикулярно до клапану - клапан закритий. Якщо ручка вирівняна уздовж клапана - клапан відкритий.
Переваги над аналогами
- Індикація відкрито/закрито
- Нормально відкритий
- Ручне управління
- Легкий монтаж/демонтаж приводу
- Гарантія 2 роки

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tervix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Kvs | 12 м3/год |
| Kvs (А) | 177 |
| Виробництво: | Китай |
| Гарантія | 24 міс. |
| Живлення (Р) | 212 |
| Комплектація | 1. Клапан з приводом; 2. Інструкція |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Крутний момент | 4 Нм |
| Крутний момент (А) | 189 |
| Максимальний перепад тиску | < 6 бар |
| Максимальний тиск (А) | 165 |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал (А) | 198 |
| Напруга | 230 В, 50-60 Гц |
| Напруга (А) | 191 |
| Номінальний тиск | PN 16 |
| Робоча температура | 5-95°C |
| Робоча температура (А) | 195 |
| Робочий тиск (А) | 158 |
| Розмір | DN15 |
| Нарізне з'єднання | 1/2" |
| Різьбове з'єднання (А) | 166 |
| Середовище | хол. вода / гар. вода/ 60% гліколя / повітря |
| Тип | НВ (нормально відкритий) |
| Тип різьби (А) | 173 |
| Тип управління (А) | 185 |
| Тип/модель | ORC |
| Керувальний сигнал | SPST |
| Час повороту на 90 | 25 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 418,80 ₴



