301222 Запобіжний клапан для бойлера зі зворотнім клапаном 3/4" 6 бар Tervix Pro Line Volcano
- В наявності
- Код: 301222
362,60 ₴
+380 (99) 388-21-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запобіжні клапани Tervix Pro Line Volcano зі зворотнім клапаном призначені для використання разом з електричними бойлерами. Клапани забезпечують, що при нагріванні бойлера, надлишковий тиск не буде перевищувати допустимий. Тиск вище 7 бар (1/2’’) або 6 бар (3/4’’) буде стравлюватися через боковий відвідний отвір до стабілізації тиску.
Клапан встановлюється перед бойлером на лінії подачі холодної води.
Клапан встановлюється перед бойлером на лінії подачі холодної води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tervix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробництво: | Китай |
| Гарантія | 24 міс. |
| Комплектація | 1. Клапан 2. Інструкція користувача |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Максимальна температура | 110 °C |
| Матеріал | латунь та пластик |
| Матеріал (А) | 198 |
| Робоча температура (А) | 196 |
| Робочий тиск (А) | 157 |
| Розмір | внутр. 1/2" хклик. 1/2" |
| Нарізне з'єднання | внутр. 1/2" хклик. 1/2" |
| Різьбове з'єднання (А) | 166 |
| Тип різьби (А) | 174 |
| Тип/модель | Pro Line Volcano |
| Тиск відкриття | 6 ± 0.1 бара |
Інформація для замовлення
- Ціна: 362,60 ₴



