

Дротовий тижневий терморегулятор COMPUTHERM Q7
- В наявності
- Код: 2128754
1 467 ₴
Кімнатний термостат & nbsp; COMPUTHERM T70 & nbsp; простий в підключенні і дає можливість керувати будь-яким газовим або електричним котлом і системою кондиціонування, які під'єднуються за допомогою двожильного кабелю, незалежно від керуючої напруги & ndash; 24V або 230V.
Термостат & nbsp; COMPUTHERM T70 & nbsp; може програмуватися з урахуванням ваших потреб і дозволяє регулювати встановлені прилади для нагрівання і охолоджування і підтримувати задану температуру вашого будинку або офісу з високою точністю, досягаючи максимального комфорту і економічності. < / p>
Для кожного дня тижня може бути встановлена окрема температурна програма. Вдень можуть бути обрані 6 (шість) різних часів включення (з кроком в 10 хв.) І для кожного з часу налаштований різний градус нагрівання / охолодження з кроком 0.5 & ordm; С.
Чутливість включення термостата може бути обрана між & plusmn; 0.2 & ordm; С (заводська настройка рекомендована для радіаторного опалення) і + 0 / -2 & ordm; С (настройка рекомендована для підлогового опалення). Під цим значенням потрібно мати на увазі температурну різницю між налаштованою і реально виміряної температурою. Наприклад, якщо термостат налаштований на 20.0 & ordm; С, то він включить кероване ним пристрій при температурі нижче або рівній 19.8 & ordm; С, а при температурі 20.2 & ordm; С, відповідно його вимкне.
Термостат & nbsp; COMPUTHERM T70 & nbsp; має функцію захисту циркуляційного насоса:
Якщо в продовженні 24 годин немає необхідності включення котла по заданій йому програмі, то кімнатний термостат щодня дає сигнал для включення котла один раз на добу в 12год. 00мін.
Технічні характеристики термостата & nbsp; COMPUTHERM T70 :
- Діапазон вимірюваної температури: & nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & ndash; 9,9 & deg; C до +50 & deg; C (з кроком 0,1 & deg; C)
- Діапазон настроюваної температури: & nbsp; +5 & deg; C до +30 & deg; C (з кроком 0,5 & deg; C)
- Точність вимірювання температури: & nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Plusmn; 0,5 & deg; C
- Регульований діапазон чутливості (Гистерезис): & plusmn; 8,0 & deg; C (з кроком & nbsp; 0,5 & deg; C);
- Обирана чутливість включення: & nbsp; & Nbsp; & plusmn; 0,2 & deg; C;
- Температура робочого середовища: & nbsp; & Nbsp; & Nbsp; -20 & deg; C ... + 60 & deg; C
- Напруга живлення: & nbsp; & Nbsp; & Nbsp; 2х1,5В (типу LR03, розміру ААА)
- Напруга комутації: & nbsp; & Nbsp; & Nbsp; 24 V AC / DC -250 V AC; 50 Hz
- Струм навантаження: & nbsp; & Nbsp; 8А (2А індуктивне навантаження)
- Термін дії батарейок: & nbsp; & Nbsp; & Nbsp; близько 1 року
- Розмір: & nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; 136 x 88 x 25 (без ніжок)
- Вид датчика температури: & nbsp; & Nbsp; & Nbsp; NTC 3950 K 10 кому & plusmn; 1% 25 & deg; C
- Вага: & nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; 151 гр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COMPUTHERM |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 0.151 кг |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Дисплей | Так |
| Інтерфейс | Провідний |
| Максимальна температура регулювання | 35 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Електричні котли, Інфрачервоні обігрівачі |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 88 мм |
| Довжина | 136 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 1 467 ₴



