
Бездротовий сенсорний Wi-Fi терморегулятор COMPUTHERM E400RF
- В наявності
- Код: 2018079
5 967 ₴
+380 (99) 388-21-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термостат легко приєднати до будь-якого газового котла або кондиціонеру, обладнаному відповідним входом підключення для двухпроводного кімнатного термостата, незалежно від того, який використовується сигнал NO / NC & nbsp; або напруга комутації 24В, або 230В.
Пристрій складається з двох блоків. Один термостат (передавач), а інший - приймач, який управляє котлом. Між двома блоками існує бездротова (радіочастотна) зв'язок, & nbsp; тому немає необхідності прокладати дріт між термостатом і котлом. Обидва блоки синхронізовані на заводі і працюють на одній частоті. Термостат і приймач мають власний код, що гарантує безпечну роботу пристрою. & Nbsp;
терморегулятор COMPUTHЕRM E400RF просто управляти через Інтернет або через сенсорну панель, його робочий стан постійно контролюється. Пристрій також забезпечує автоматичне керування на основі температури і часу. Кілька термостатів, розташованих в різних місцях, можуть бути зареєстровані і управлятися з одного і того ж облікового запису користувача.
Основне застосування Wi-Fi терморегулятора COMPUTHЕRM Е400RF:
- & nbsp; управління газовими, електричними котлами, тепловими насосами;
- & nbsp; дистанційне керування наявними системами опалення / охолодження;
- & nbsp; управління сонячними системами;
- & nbsp; управління окремими групами інших електричних приладів.
За допомогою Wi-Fi терморегулятора COMPUTHЕRM Е400RF можна управляти опаленням / кондиціонуванням вашої квартири, будинку або дачі в будь-який час з будь-якого місця. Wi-Fi терморегулятор COMPUTHЕRM Е400RF ідеально підходить, коли Ви не користуєтеся своєю квартирою або будинком по заздалегідь визначеним графіком, а в опалювальний сезон відлучаєтеся з дому на невизначений період, або хочете користуватися дачею також і в опалювальний сезон.
Технічні дані
- & nbsp; Товарна марка: COMPUTHЕRM
- & nbsp; Ідентифікатор моделі: E400RF
- & nbsp; Клас регулювання температури: I клас
- & nbsp; Поліпшення сезонної ефективності опалення приміщення: 1%
Технічні дані термостата (передавача) & nbsp;
- & nbsp; Діапазон вимірювання температури: 0 & deg; C - & nbsp; 50 & deg; (Крок 0,5 & deg; C)
- & nbsp; Точність вимірювання температури: & plusmn; 0,5 & deg; C
- & nbsp; Тип термодатчика: NTC 3950 10 k & Omega; при 25 & deg; C
- & nbsp; Регульований діапазон температур: 5 & deg; C - & nbsp; 99 & deg; C (крок 0,5 & deg; C)
- & nbsp; Чутливість перемикання: & plusmn; 0,5 & deg; C - & nbsp; 4,5 & deg; C (крок 0,5 & deg; C)
- & nbsp; Діапазон калібрування температури: & plusmn; 5 & deg; C (крок 0,5 & deg; C)
- & nbsp; Напруга живлення: USB - C 5 VDC
- & nbsp; Робоча частота: 433 МГц, Wi-Fi (b / g / n) 2,4 ГГц
- & nbsp; Радіус дії: ~ 600 м у відкритому просторі
- Температура зберігання: -5 & deg; C ... + 55 & deg; C
- & nbsp; Робоча вологість: 5% - 95% без конденсату
- & nbsp; Захист від зовнішнього впливу: IP30
Потужність в режимі очікування (приймач): & lt; 0,1 Вт
- Розміри: 130 x 23 x 92 mm (В x Ш x Г) разом з консоллю
- Вага 156 г термостат + 123 г консоль.
Технічні дані (приймача):
- & nbsp; Напруга живлення: 230В ~, 50Гц
- & nbsp; Початкове навантаження: Макс. 230В; 3А (1 A індуктивне навантаження)
- & nbsp; Робоча частота: 433 МГц
- & nbsp; Температура зберігання: -5 & deg; C ... + 55 & deg; C
- & nbsp; Робоча вологість: 5% - 95% без конденсату
- & nbsp; Захист від зовнішнього впливу: IP30
- & nbsp; Енергоспоживання в режимі очікування & lt; 0,3 Вт
- & nbsp; Розміри: 86 x 86 x 29 мм (В x Ш x Г)
- & nbsp; Вага: 98 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COMPUTHERM |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Дисплей | Так |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 35 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Електричні котли, Інфрачервоні обігрівачі |
| Живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Управління | Додаток на iOS |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 92 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 967 ₴



