


Безпровідний Wi-Fi терморегулятор COMPUTHERM B400RF
- В наявності
- Код: 2018062
8 235 ₴
Прилад є релейним модулем з тижневим графіком роботи, який дозволяє через Інтернет за допомогою & nbsp; комп'ютера & nbsp; або мобільного & nbsp; пристрою дистанційно керувати будь-якими опалювальними приладами.
COMPUTHERM B400RF дозволяє швидко автоматизувати будь-який електричний прилад, незалежно від його виробника або моделі. & Nbsp; Використовує технологію, яка дозволяє його підключення до будь-якої бездротової мережі Інтернет без додаткових налаштувань.
Терморегулятор COMPUTHERM B400RF - це комплексна система, за допомогою якої можете не тільки дистанційно включати і вимикати електричні пристрої, а й управляти і регулювати все обладнання Вашого офісу, будинку, Вашої квартири або дачі. COMPUTHERM B400RF дозволяє користувачам отримувати інформацію в реальному часі про всі підключені пристрої - про їхню роботу і поточний стан.
Терморегулятор COMPUTHERM B400RF є програмованим Wi-Fi термостатом з датчиком температури. Бездротовий датчик температури має незалежне джерело електроживлення, крім того, між ним і центральним пристроєм не потрібно прокладати дроти, тому введення в експлуатацію приладу дуже простий. Своїм бездротовим датчиком температури, мають інноваційний вид, прилад підходить для управління, як домашніми, так і промисловими системами опалення та охолодження.
Пакет COMPUTHERM B400RF містить центральний пристрій і пов'язаний з ним бездротової датчик температури, які на заводі-виробнику вже синхронізовані, тому готові до використання.
Терморегулятор COMPUTHERM B400RF може бути використаний для:
- управління електричними накопичувальними водонагрівачами;
- управління газовими і комбінованими котлами;
- управління циркуляційними насосами;
- управління сонячними установками.
Основні особливості бездротового & nbsp; WiFi терморегулятора COMPUTHERM B400RF:
- Можливість за допомогою смартфона, планшета або настільного комп'ютера, через інтернет, контролювати і управляти роботу опалювальними приладами. (Наприклад: газовий або електричний котел, інфрачервоні нагрівальні панелі, бойлери).
- WiFi терморегулятор COMPUTHERM B400RF може бути використаний для управління будь-яким електроустаткуванням або системою опалення, які дозволяють переривати фазу вхідного ланцюга харчування або діють за принципом нормально відкритої / нормально замкнутого електричного кола.
Технічні характеристики COMPUTHERM B400RF:
Діапазон вимірювання температури -55 & deg; C & mdash; +125 & deg; С (з кроком 0,1 & deg; С)
Регульований температурний діапазон -55 & deg; C & mdash; + 100 & deg; С (з кроком 0,1 & deg; С)
Точність вимірювання температури & plusmn; 0,5 & deg; C (від -10 & deg; C до + 85 & deg; C)
Годинники Час з NTP-сервера з точністю 100 мс
Режими роботи:
- вимкнено;
- ручний режим;
- програмований режим.
Регульований поріг перемикання:
(Нижній і верхній гистерезис) 0 & deg; C & mdash; & Plusmn; 75 & deg; C (з кроком 0,1 & deg; С)
Вихідні контакти NO / NC
Вихідна навантаження Макс. 230 В змінного струму; 16 А (10 A индуктивная)
Напруга живлення 110-230 В змінного струму; 50-60 Гц; 0,2 А
Робоча частота Wi-Fi (b / g / n) 2,4 ГГц
Габаритні розміри 90,2 х 53,3 х 56,5 мм (ДхШхВ)
Робоча температура 0 & deg; & Mdash; + 45 & deg; C
Температура зберігання -20 & deg; С & mdash; +60 & deg; С
Робоча вологість 5% & mdash; 90% без утворення конденсату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COMPUTHERM |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Дисплей | Так |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 35 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Електричні котли, Інфрачервоні обігрівачі |
| Живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Управління | Додаток на iOS |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90.2 мм |
| Довжина | 56.5 мм |
| Ширина | 53.3 мм |
- Ціна: 8 235 ₴



