Плоский двошаровий бак для душа & mdash; спеціально створена ємність, яка найбільш підходить для використання в якості садового душа на дачі. У комплекті йде спеціальна насадка-Лейк для розподілу води. Пластикова ємність для літнього душа стандартно чорного кольору, виготовлена з поліетилену.
Головними відмінностями бака для душа є:
- Велика площа душа & ndash; сильніше і рівномірне поглинання тепла від сонця;
- Невелика висота, що гарантує рівномірну температуру води як вгорі, так і внизу бочки для душа;
- Наявність насадки-лійки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європласт |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал ємності | Поліетилен |
| Об`єм | 100 л |
| Стан | Новий |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Діаметр люка | 200 мм |
| Довжина | 756 мм |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Ширина | 756 мм |
| Комплектація | |
| Ємність | Так |
| Кришка для ємності | Так |
| Штуцер зливний | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴





