Терморегулятор може працювати в офлайн (без доступу до інтернету) режимі тільки з координатором мережі СО10RF. Пристрій може працювати також через інтернет - для цього використовуйте його разом з універсальним інтернет-шлюзом (UGE600 - продається окремо!) І додатком для розумного будинку & ndash; SALUS Smart Home. В онлайн режимі терморегулятор може працювати з будь-яким пристроєм системи Smart Home (або за допомогою CO10RF, або UGE600), наприклад:
& bull; KL10RF / KL08RF - центри комутації
& bull; TRV - термостатичні радіаторні головки
& bull; RX10RF - виконавчий пристрій
В онлайн режимі, за допомогою програми Smart Home можна задавати распіанія чекаючи регулятора (термостат може працювати як програмований).
Основні властивості
- Проста установка
- Термостат використовує алгоритм управління TPI (Time Proportional and Integral), який більш точно слід задається температурі і зменшує температурні відхилення
- Функція VP (захист клапанів)
- Режими Вечірка і Відпустка
- Тимчасовий і постійний ручний режим
- Може працювати як груповий терморегулятор (SLAVE)
- Збереження налаштувань в разі втрати електроживлення завдяки внутрішній пам'яті
- Можливість перемикання регулятора між режимами Нагрівання / Охолодження при підключенні до KL10RF або KL08RF
- Можливість підключення додаткового датчика температури напр. FS300 - продається окремо!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Країна виробник | Польща |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Дисплей | Так |
| Максимальна температура регулювання | 35 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 725 ₴



