самонавчального алгоритм, який дозволяє автоматично модулювати відкриття клапана. Ця функція забезпечує більш плавне регулювання температури в приміщенні. Це допоможе уникнути перегріву і сприяє економії.
Основні властивості
<ul>Блокування кнопок
Це пристрій може використовуватися замість стандартних радіаторних термоголовок. Бездротова термоголовка використовується разом з бездротовими терморегуляторами VS10RF / VS20RF і UGE600 (Інтернет шлюз), який забезпечує зв'язок з іншими пристроями з системи iT600 Smart Home і дає можливість управляти системою через Інтернет.
Існує можливість обладнати систему регуляторів і термоголовок додатковим приймачем для управління котлом - RX10RF . Тоді, якщо будь-яка термоголовка TRV10RAM дасть сигнал для нагріву - включиться котел.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Країна виробник | Польща |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Дисплей | Ні |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 102 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 2 батареї х АА |
| Сфера застосування терморегулятора | Радіаторне опалення |
| Тип монтажа терморегулятора | на термостатичний клапан |
- Ціна: 4 987,50 ₴



