Газовий настінний & nbsp; двоконтурний & nbsp; котел & nbsp; турбований & nbsp; від компанії Immergas: із закритою камерою згоряння, з роздільними теплообмінниками і з системою AquaCeleris. Можливе підключення: пульта дистанційного керування, а також датчика вуличної температури.
Властивості і основні показники газового турбо котла Maior Eolo 32 4 E
- Теплова потужність 32 кВт;
- Закрита камера згорання;
- Запатентована система & quot; Aqua Celeris & quot ;;
- Можливість установки на вулиці;
- Автоматичний регульований байпас;
- Мікропроцесорна система управління;
- Електронний розпал і модуляція;
- Можливість підключення пульта дистанційного керування (ПДК)
- Захищаю від замерзання до 5 & deg; С.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Immergas |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Вага | 32 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Стан | Новий |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX5D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 748 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 252 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 999 ₴



