Ємність квадратна (КУБ см) R.EURO PLAST RKО 500 Куб (100х100х65 см)
- В наявності
- Код: EP1200091
6 859,38 ₴
+380 (99) 388-21-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластикові резервуари для води даної серії підходять для зберігання питної води, харчових продуктів, різних хімічних речовин. Квадратна продукція Рото Європласт універсальна у використанні і довговічна в експлуатації.
Пластикові резервуари, мають такі характеристики:
- Набагато легше металевих ємностей, легко транспортуються.
- Не схильні до корозії, володіють довгим терміном служби.
- Чи не змінюють фізичних, хімічних і смакових властивостей рідин.
- Обсяг від 100 до 500 літрів.
- Комплектуються необхідними різьбовими приєднувальними елементами.
- Ємності комплектуються пластиковими штуцерами. За бажанням клієнта можна за додаткову плату поміняти на латунь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європласт |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 70 град. |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Об'єм резервуара | 0.5 л |
| Тип резервуара за кількістю стінок | Одностінний |
| Тип резервуара за способом монтажу | Надземний |
| Тип резервуара за способом встановлення | Горизонтальний |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антибактеріальне покриття | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 650 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін експлуатації | 50 років |
| Наявність штуцер | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 859,38 ₴



