Ємність квадратна (КУБ см) R.EURO PLAST RKД 100 Куб (64х64х40 см)
- В наявності
- Код: EP1200092
2 043,37 ₴
+380 (99) 388-21-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластикові резервуари для води даної серії підходять для зберігання питної води, харчових продуктів, різних хімічних речовин. Квадратна продукція Рото Європласт універсальна у використанні і довговічна в експлуатації.
Пластикові резервуари, мають такі характеристики:
- Набагато легше металевих ємностей, легко транспортуються.
- Не схильні до корозії, володіють довгим терміном служби.
- Чи не змінюють фізичних, хімічних і смакових властивостей рідин.
- Обсяг від 100 до 500 літрів.
- Комплектуються необхідними різьбовими приєднувальними елементами.
- Ємності комплектуються пластиковими штуцерами. За бажанням клієнта можна за додаткову плату поміняти на латунь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європласт |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 70 град. |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Об'єм резервуара | 0.1 л |
| Тип резервуара за кількістю стінок | Двостінний |
| Тип резервуара за способом монтажу | Надземний |
| Тип резервуара за способом встановлення | Горизонтальний |
| Товщина стінок | 3.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антибактеріальне покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін експлуатації | 50 років |
| Наявність штуцер | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 043,37 ₴



