Кімнатний & nbsp; термостат & nbsp; COMPUTHERM Q3 може управляти здебільшого запропонованими на ринку України котлами. Вони прості в підключенні, підходять до будь-яких газових котлів або кондиціонерному обладнанню, яке під'єднуються за допомогою двожильного кабелю, незалежно від керуючої напруги 24В або 220В.
Цифровий термостат COMPUTHERM Q3 забезпечує просте, більш точне вимірювання і установку температури в порівнянні з стандартними термостатами. Термостат відповідно до встановленої чутливістю включення нижче встановленої температури включає, а вище встановленої температури вимикає котел або інший прилад, забезпечуючи, таким чином, комфорт та сприяючи зниженню витрат на енергію.
Чутливість включення термостата + 0.2С (+ 0.3С). Під цим значенням потрібно мати на увазі температурну різницю між налаштованою і реально виміряної температурою при включенні. Наприклад якщо термостат налаштований на 20С, то він включить прилад при температурі дорівнює або нижче 19.8С, а при температурі 20.2С або вище включить котел.
Технічні характеристики термостата COMPUTHERM Q3
- Комутована напруга 24 V AC / DC - 250 V AC; 50 Hz.
- Сила підключається струму 8 A (2 А індуктивна навантаження).
- Діапазон вимірюваної температури 5-35 & deg; С (з кроком 0,1 & deg; С)
- Діапазон настроюваної температури 10-30 & deg; С (з кроком 0,5 & deg; С)
- Точність вимірювання температури & plusmn; 0,5 & deg; С
- Обрана почуттів-ть включення + 0,2 / - 0,3 & deg; С
- Температура захисту від замерзання + 7 & deg; С
- Температура робочого середовища - 10 & deg; С ... + 60 & deg; С
- Напруга живлення 2 х 1,5 V алкальних (LR6 АА)
- Потужність 1,5 mW
- Термін дії батарейок ~ 1 рік
- Розмір 112x75x45
- Вага 157 гр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COMPUTHERM |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.157 кг |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Дисплей | Так |
| Інтерфейс | Провідний |
| Максимальна температура регулювання | 35 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Область застосування терморегулятора | Радіатори |
| Живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 112 мм |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 1 228,50 ₴





