Котли серії Fortuna представлені на ринку вже більше 7 років. Модельний ряд представлений потужністю 24 кВт, двома типами камер згоряння (відкрита, закрита).
Котел Fortuna & ndash; універсальне рішення для опалення та гарячого водопостачання приміщень / будівель площею від 100 до 200 м2.
- Класична європейська конструкція (атмосферний пальник з газовим клапаном);
- Широкий модельний ряд на будь-який смак;
- Робота з кімнатним термостатом OSCAR дозволяє підтримувати постійну температуру спираючись на свідчення датчика температури приміщення;
- Підігрів вторинного теплообмінника - функція Comfort;
- Малошумна робота завдяки особливій конструкції та спеціальному насосу;
- Лаконічний дизайн і компактний розмір підійде для будь-якого інтер'єру.
* Котли, вироблені в 2020 році, працюю по протоколу Open Therm. Можливість підключення хроно-термостата CONNECT, яким можна управляти через смартфон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferroli |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 93 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Об'єм води в котлі | 7 л |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Вага | 32 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Об'єм розширювального бака | 7 л |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX5D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 742 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Електронне запалювання | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Витрата газового палива | 2.73 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 912,50 ₴







