Колектор з витратомірами SD Plus 1" 10 виходів SD235W10
- В наличии
- Код: SD00021388
5 009 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колектор із витратомірами SD 1"х10 SD235W10 призначений для систем опалення та водопостачання. Забезпечує ефективний розподіл води та контроль витрати.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SD plus |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SD235W10 |
| Вага нетто, кг | 7,197 |
| Відстань між осями виходів, мм | 50 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість контурів | 10 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Материал | Латунь |
| Наявність байпаса | Намає |
| Наличие насоса | Намає |
| Покрытие | Никель |
| Назначение | Система «Тепла підлога» |
| Регулювання витратомірів, л/хв | 0,5-5 |
| Робоча температура, °C | 25-50 |
| Розмір підключення до системи | 1" |
| Розмір підключення контуру | 3/4" |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьба підключення до системи | Внутрішня |
| Різьба підключення контуру | Зовнішня |
| Серия | SD235W |
| Тип изделия | Колектор |
Информация для заказа
- Цена: 5 009 ₴



