LightSwitch (2-gang)- потребує лише фази живлення для роботи. На сенсорну панель не обовʼязково натискати. LightSwitch спрацьовує в разі наближення руки на відстань 15 мм. Підсвічування вночі опційне, можна вимкнути в налаштуваннях пристрою в застосунку Ajax. Спрацьовує на освітлювальні прилади недостатньої потужності (до 5 Вт). У разі спрацювання захисту LightSwitch вимикає живлення та відправляє сповіщення в застосунки Ajax. Для освітлювальних приладів низької потужності в комплекті є конденсатор.
LightCore (2-gang) – Реле для двоклавішного вимикача
Функціональні елементи:
LightSwitch - це розумний вимикач від Ajax, який поєднує в собі високу надійність професійних систем безпеки та зручний користувальницький досвід. Він має велику сенсорну панель, яку можна активувати як натисканням, так і безконтактно, просто піднесіть руку ближче ніж на 15 мм. М'яке підсвічування дозволяє легко керувати вимикачем навіть у темряві. LightSwitch дозволяє керувати верхнім світлом, торшерами, шторами та жалюзі, навіть віддалено.
Установка LightSwitch дуже проста: вимикач підходить для стандартної європейської розетки та не вимагає нейтрального дроту. Щоб додати пристрій до системи безпеки, достатньо просканувати QR-код. За допомогою налаштувань у програмі можна вмикати світло за розкладом, під час зняття з охорони або тривоги.
Вимикач LightSwitch складається з окремих елементів, які з'єднуються між собою механічно, без використання інструментів. У лінійці пристроїв Ajax є два формати вимикачів LightSwitch: одинарні та комбіновані. Крім того, доступні три розміри рамки, щоб об'єднати кілька вимикачів: на 2, 3 та 4 місця.
Вимикач LightSwitch має ручне управління освітленням, яке здійснюється при торканні сенсорної панелі вимикача або при наближенні руки на відстань 15 міліметрів. Безконтактне керування не обмежує можливості використання навіть за наявності брудних чи мокрих рук, оскільки сенсор відреагує у будь-яких умовах. Завдяки цьому вимикач може бути встановлений у будь-яких місцях, включаючи ресторани, виробництва та офіси.
Крім того, вимикач LightSwitch має можливість дистанційного керування через програму Ajax. За допомогою цієї функції можна вмикати та вимикати світло за розкладом, під час зняття з охорони або тривоги. Також можна керувати LightSwitch віддалено.
У лінійці пристроїв передбачені одноклавішні, двоклавішні та прохідні вимикачі світла:
При потребі LightSwitch може керувати іншими приладами. Наприклад, одна з клавіш може відповідати за керування світлом, а інша – за вентиляцію у приміщенні.
Рамка LightSwitch має нічне підсвічування. Підсвічування не яскраве, тому не заважатиме, навіть якщо пристрій встановлений у спальні біля ліжка.
LightSwitch підтримує кілька типів сценаріїв для автоматизації безпеки та зручності використання. Деякі з них включають:
LightSwitch був спроектований для встановлення у стандартний підрозетник європейського форм-фактору. Для роботи пристрою необхідно підключити його до кабелю фази живлення, причому підключення кабелю нуля живлення не потрібно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 53.9 г гр. |
| Вихід живлення | 600 Вт |
| Допустима вологість | не более 75% |
| Диапазон рабочих температур | от -10°С до +40°С |
| Питание | 230 В ±10%, 50 Гц |
| Зчитувачі та засоби управління | Централь |
| Макс. дистанція до централі | 1000 м (на відкритому просторі) |
| Максимальный ток нагрузки | до 20 мВт |
| Модулі | Модуль реле |
| Монтаж | усередині приміщень |
| Протокол связи | Jeweller |
| Розміри | 76.3 x 72.3 x 29.2 мм |
| Совместимость | Хаби: Hub Plus; Hub 2(2G); Hub 2(4G); Hub 2 Plus; Hub Hybrid (2G); Hub Hybrid (4G); Ретранслятори радіосигналу: ReX; ReX 2 |
| Тип реле | LightCore (2-gang) |
| Частотна характеристика | GFSK |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте




