



Ajax Socket - радіокерована розетка з лічильником енергоспоживання - біла
- Нет в наличии
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Про радіокеровану розетку: Радіокерована розетка-вилка європейського типу (Schuko type F), що управляє живленням приладів і розрахована на навантаження до 2,5 кВт. Оснащена захистом від перевантаження, лічильником енергоспоживання і LED-індикацією рівня навантаження. До системи безпеки Ajax пристрій підключається по захищеному протоколу Jeweller, дальність зв язку - до 1000 метрів при відсутності перешкод. Працює тільки в складі охоронної системи Ajax під керуванням Hub або Hub Plus
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація навантаження | присутня |
| Вес | 58 г гр. |
| Виконавчий елемент | електромагнітне реле |
| Вихідна потужність (резистивне навантаження при 230 В) | до 2,5 кВт |
| Допустима вологість | До 75% |
| Диапазон рабочих температур | від 0°С до +64°С |
| Енергоспоживання в режимі очікування | меньше 1 Вт |
| Питание | 230 В ±10%, 50 Гц |
| Захист по максимальному току | присутня, 11 А при включеному захисті, до 13 А при вимкненому |
| Захист по максимальній температурі | присутня, розетка автоматично вимкнеться при перевищенні температури + 85 ° С |
| Захист по напрузі для мереж 230 В | присутній, 184–253 В |
| Зчитувачі та засоби управління: | Централь |
| Клас захисту від ураження електрострумом | клас I (з заземлюючим контактом) |
| Классификация | блок релейний радіоканальний |
| Цвет | Белый |
| Комлпектація | Розетка Ajax Socket Iнструкцiя |
| Контроль параметрів енергоспоживання | струм, напруга, споживана потужність |
| Максимальний ток нагрузки | 11 А (довгостроково), 13 А (до 5 секунд) |
| Розміри | 65,5 х 45 х 45 мм |
| Спосіб встановлення | в розетку |
| Совместимость | з Ajax Hub та Ajax Hub Plus |
| Термін служби реле | 200 000 включень |
| Тип устройства | бездротовий |
| Тип | Централь |
| Функція лічильника електроенергії | присутня |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте



