Ajax WallSwitch - контролер для дистанційного керування побутовими приладами
- Нет в наличии
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Про контролер Аякс: Контролер призначений для дистанційного включення і виключення побутових електроприладів одним натисканням в додатку для смартфона. Захищає від перепадів напруги і збирає детальну статистику споживання енергії. Працює в складі системи Ajax
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 32 г гр. |
| Виконавчий елемент | реле |
| Допустима вологість | До 75% |
| Допустима потужність | резистивная навантаження при 230В - до 3 кВтрезистивная навантаження при 110В - до 1,5 кВт |
| Диапазон рабочих температур | від 0°С до +64°С |
| Захист по максимальному току | присутня (13А) |
| Захист по максимальній температурі | 65 ° C в підрозетники |
| Захист по напрузі | мережі 230В: max - 264В, min - 161Вмережі 110В: max - 126В, min - 77В |
| Зчитувачі та засоби управління: | Централь |
| Класс защиты | IP20 |
| Классификация | блок релейний радіоканальний |
| Комлпектація | контролер Ajax WallSwitchсоединительные провода (2 шт.)инструкция |
| Контроль параметрів енергоспоживання | струмнапругаспоживана потужність |
| Максимальний ток нагрузки | 13А |
| Напряжение питания | 110-240В AC±10% 50/60Гц |
| Розміри | 38х25х18 мм |
| Спосіб встановлення | всередині приміщення |
| Термін служби реле | 200 000 включень |
| Тип устройства | бездротовий |
| Тип | Централь |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте









