Про вуличної сирени Ajax:Вулична светозвуковая сирена Ajax StreetSiren для системи охоронної сигналізації.Компанія-виробник Ajax.ПРИЗНАЧЕННЯДана сирена призначена для візуального та звукового оповіщення про тривогу. При тривозі, розумна централь сигналізації Ajax Hub передає бездротовий сигнал на сирену. Після отримання сигналу тривоги від централі сирена спрацьовує і лунає сигнал тривоги.Технічні характеристики СИРЕНИ StreetSirenДальність зв язку з Ajax Hub до 2000 м за умови прямої видимості.Можливість регулювання часу звучання і гучності оповіщення від 85 до 113 дБ.Захист тампером від розкриття корпуса і демонтажу.Працездатність перевіряється пінгом кожні 12 секунд.ТРИВАЛІСТЬ РОБОТИЖивлення від джерела постійного струму 12В або вбудованих батарей.Тривалість роботи - до 5 років.ВСТАНОВЛЕННЯ StreetSiren (біла)Управляється c допомогою мобільного додатку для iOS | Android.Установка на смарт-кріплення без розбору датчика.Віддалене тестування якості зв язку та зони виявлення при установці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація постановки / зняття на охорону | присутня |
| Індикація розряду батарей | присутня |
| Вес | 502 г гр. |
| Гучність встроєної сирени | 85 - 113 дБ на дистанції 1 м (налаштовується) |
| Допустима вологість | до 95% |
| Диапазон рабочих температур | від -20°С до +60°С |
| Захист акселерометром від зсуву | присутня |
| Захист тампером від злому | присутня |
| Зовнішнє живлення | від мережі DC 12 В ± 20% |
| Зчитувачі та засоби управління: | Централь |
| Класс защиты | IP54 |
| Классификация | сповіщувач світлозвуковий радіоканальний |
| Комлпектація | вулична сирена Ajax StreetSiren Елемент живлення CR123A - 4шт. (встановлено) Монтажний комплект Інструкція |
| Напряжение питания | 3В |
| Розміри | 200х200х51 мм |
| Спосіб встановлення | всередині приміщення, на вулиці |
| Термін роботи від елемента живлення | до 5 років |
| Тип елемента живлення | CR123A (4 шт.) |
| Тип оповіщення | світловий, звуковий |
| Тип устройства | безпровідний |
| Тип | Централь |
| Час звучання тривоги | 3 - 180 с (налаштовується) |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте







