Про домашню сирену AJAX: Бездротова звукова сирена для оповіщення про тривогу з налаштованим рівнем гучності звуку від 81 дБ до 105 дБ.Оснащена роз ємом для підключення зовнішнього світлодіода.Призначена для установки усередині приміщення. Працює в складі охоронної системи Ajax.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація постановки / зняття на охорону | присутній |
| Індикація розряду батарей | присутній |
| Вес | 96 г гр. |
| Гучність встроєної сирени | 81 – 105 дБ на дистанції 1 м (налаштовується) |
| Допустима вологість | До 75% |
| Диапазон рабочих температур | від -10°С до +65°С |
| Захист тампером від злому | присутній |
| Зчитувачі та засоби управління: | Централь |
| Класс защиты | IP50 |
| Классификация | сповіщувач звуковий радіоканальний |
| Комлпектація | домашняя сирена Ajax HomeSiren Елемент живлення CR123A (встановлено) Монтажний комплект Інструкція |
| Конектор для зовнішнього світлодіода | присутній |
| Напряжение питания | 3В |
| Робоча частота п'езосповіщувача | 3,4±0,5 кГц |
| Розміри | 75х75х27 мм |
| Спосіб встановлення | всередині приміщення |
| Термін роботи від елемента живлення | до 5 років |
| Тип елемента живлення | CR123A (2 шт.) |
| Тип оповіщення | звуковий |
| Тип устройства | бездротовий |
| Тип | Централь |
| Час звучання тривоги | 3 – 180 с (налаштовується) |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте












