Про датчик руху для вулиці: Вуличний бездротової датчик руху Ajax. Детектує рух на відстані від 3 до 15 метрів, але не реагує на тварин з ростом до 80 сантиметрів. Розрахований для роботи при мінусових температурах, захищений від попадання пилу і бризок. Функція антимаскування для визначення заклеювання, зафарбовування або покриття прозорим лаком однієї або двох лінз. Працює в складі охоронної системи Ajax
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет до тварин | вага не має значення , зріст до 80 см |
| Вес | 318 г гр. |
| Гарантiя | 24 місяця |
| Дальность выявления движения: | по горизонталі - 90 ° |
| Допустима вологість | CR123A (2 од.) |
| Диапазон рабочих температур | до 95% |
| Захист від маскування | присутня |
| Захист тампером від злому | від -25°С до +60°С |
| Зовнішнє живлення | присутнє, 5-28 В DC, 200 мА |
| Зчитувачі та засоби управління: | Централь |
| Класс защиты | IP54 |
| Классификация | сповіщувач охоронний, оптично-електронний, радіоканальний, бездротовий |
| Цвет | Белый |
| Комлпектація | всередині приміщення, зовні на вулиці |
| Кути огляду | присутня |
| Напряжение питания | до 5 років |
| Радіопротокол Jeweller | 0,8 – 1,3 метрів |
| Рекомендована висота установки | два PIR-сенсора |
| Розміри | Датчик руху MotionProtect Outdoor Елемент живлення CR123A (2 шт. Встановлено)Монтажний комплект Інструкція |
| Спосіб встановлення | 3-15 метрів (при установці датчика на висоті 1 м) |
| Совместимость | з Ajax Hub та Ajax Hub Plus |
| Термін роботи від елемента живлення | 184 x 70 x 65 мм |
| Тип елемента живлення | 3В |
| Тип | Централь |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте





