Ajax MotionProtect Curtain - Бездротовий датчик руху типу «штора» - чорний
- Нет в наличии
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Про датчик руху: Датчик руху типу «штора», оснащений двома PIR-сенсорами.Контролює рух на відстані до 11 метрів, має захист від маскування і функцію ігнорування тварин.Може бути встановлений на вулиці. Працює до 3 років від комплектної батареї.Датчик сумісний тільки з Hub або Hub Plus
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет до тварин | вага до 15 кг , зріст до 40 см |
| Вес | 118 г гр. |
| Гарантiя | 24 місяці |
| Дальность выявления движения: | до 11/10/9 м (при включеному імунітеті до тварин - до 6/5/3 м), в залежності від налаштувань чутливості |
| Допустима вологість | до 95% |
| Диапазон рабочих температур | від -25°С до +60°С |
| Захист тампером від злому | присутня |
| Зчитувачі та засоби управління: | Централь |
| Класс защиты | IP54 |
| Классификация | Сповіщувач охоронний оптико-електронний радіоканальний, бездротовий |
| Цвет | Чёрный |
| Комлпектація | датчик руху MotionProtect Curtain Елемент живлення CR123A (встановлено)кронштейн) Монтажний комплект Інструкція |
| Кути огляду | по вертикалі - 90 °, по горизонталі - 6 ° |
| Напряжение питания | 3В |
| Рекомендована висота установки | 2,4 метра |
| Розміри | 134 х 44 х 34 мм |
| Спосіб встановлення | всередині приміщення, зовні на вулиці |
| Совместимость | з Ajax Hub та Ajax Hub Plus |
| Термін роботи від елемента живлення | до 3 років |
| Тип елемента живлення | CR123A |
| Тип | Централь |
| Чутливий елемент | два PIR-сенсора |
| Чувствительность | налаштовується, 3 рівня |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте









