Ajax DoorProtect Plus - бездротовий датчик відкриття з сенсором удару і нахилу - білий
- Нет в наличии
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Про датчик від проникнення: Захищає від проникнення в приміщення через двері, а також незакриті вікна, в тому числі мансардні. Фіксує відкриття, зміну кута нахилу по вертикалі, вібрацію, удари по дверях або вікнах і миттєво передає тривожний сигнал на Ajax Hub. Датчик Ajax DoorProtect Plus може бути встановлений на всі типи вікон і дверей, в тому числі і металеві Працює на значній відстані від Ajax Hub: до 1000 метрів відкритого простору або кілька поверхів будівлі Фіксує зміна кута нахилу щодо землі Вбудований акселерометр реагує на удари Можливе підключення зовнішнього датчика відкриття
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 29 г гр. |
| Допустима вологість | до 80% |
| Диапазон рабочих температур | від -10 ° С до + 50 ° С |
| Захист тампером від злому | присутня |
| Зчитувачі та засоби управління: | Централь |
| Классификация | Сповіщувач охоронний точковий магнітоконтактний і вібраційний радіоканальний, бездротовий |
| Цвет | Белый |
| Комлпектація | бездротовий датчик відкриття Ajax DoorProtect Plus два магнітаелемент живлення CR123A (встановлено) виносна клемамонтажний комплектінструкція |
| Напряжение питания | 3В |
| Поріг спрацьовування | малий магніт - 1 см , великий магніт - 2 см |
| Поріг спрацьовування датчика нахилу | 5 ° або більше (налаштовується) |
| Роз'єм для підключення дротяних датчиків | присутній, NC |
| Розміри | Ø20х90 мм |
| Спосіб встановлення | всередині приміщення |
| Термін роботи від елемента живлення | до 7 років |
| Тип елемента живлення | CR123A |
| Тип | Централь |
| Чутливий елемент | геркон, акселерометр |
| Чувствительность | 3 рівня: висока | середня | низька |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте








