Ajax DoorProtect - Бездротовий датчик відкриття дверей / вікна - чорний
- Нет в наличии
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Про датчик відкриття: Повідомляє про вторгнення в приміщення, що охороняється через відкриті вікна або двері.Зовнішня клема в комплекті дозволяє підключити до системи Ajax датчики сторонніх виробників.Ajax DoorProtect може бути встановлений на всі типи вікон і дверей, в тому числі і металеві
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 29 г гр. |
| Допустима вологість | до 80% |
| Диапазон рабочих температур | від -10 ° С до + 50 ° С |
| Захист тампером від злому | присутній |
| Зчитувачі та засоби управління: | Централь |
| Классификация | Сповіщувач охоронний точковий магнітоконтактний радіоканальний |
| Цвет | Чёрный |
| Комлпектація | бездротової датчик відкриття Ajax DoorProtect два магнітаелемент живлення CR123A (встановлено) виносна клемамонтажний комплектінструкція |
| Напряжение питания | 3В |
| Поріг спрацьовування | малий магніт - 1 см , великий магніт - 2 см |
| Роз'єм для підключення дротяних датчиків | присутній |
| Розміри | Ø20х90 мм |
| Спосіб встановлення | всередині приміщення |
| Термін роботи від елемента живлення | до 7 років |
| Тип елемента живлення | CR123A |
| Тип | Централь |
| Чутливий елемент | геркон |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте








