Про датчик руху і розбиття скла: Бездротовий датчик Ajax CombiProtect призначений для виявлення руху людини в приміщенні, а також визначення звуку розбиття скла. Ігнорує рух домашніх тварин, перешкоди від кондиціонерів nf протягів. Працює в складі охоронної системи Ajax
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет до тварин | вага до 20 кг , зріст до 50 см |
| Дальність виявлення розбиття | до 9 метрів |
| Дальность выявления движения: | до 12 метрів |
| Допустима вологість | до 80% |
| Диапазон рабочих температур | від -10°С до +50°С |
| Захист тампером від злому | присутня |
| Зчитувачі та засоби управління: | Централь |
| Классификация | сповіщувач охоронний, оптично-електронний, радіоканальний, комбінований, бездротовий |
| Цвет | Чёрный |
| Комлпектація | Комбінований датчик руху і розбиття скла CombiProtect Елемент живлення CR123A (встановлено) Монтажний комплект Інструкція |
| Кути огляду | по горизонталі - 88,5 °, по вертикалі - 80 ° |
| Напряжение питания | 3В |
| Рекомендована висота установки | 2,4 метра |
| Розміри | 110 x 65 x 50 мм |
| Спосіб встановлення | всередині приміщення |
| Термін роботи від елемента живлення | до 7 років |
| Тип елемента живлення | CR123A |
| Тип | Централь |
| Чутливий елемент | піросенсор (рух), електретний мікрофон (розбиття) |
| Чувствительность | 3 рівня: висока | середня | низька |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте







