Котел газовий Airfel MAESTRO 24 кВт двоконтурний конденсаційний + Тижневий програмований термостат Airfel CA
- Нет в наличии
- Код: SD00050851
38 271 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Набір від бренду Airfel - газовий котел Airfel Maestro 24 кВт AIRFELDIGIFELMAESTRO24 + тижневий програмований термостат Airfel CA ATERDIGRFRAATR. Приготуйтеся до нового досвіду в комбінованому котлі з Maestro Comfort. Стильна чорна панель із оргскла. Компактний дизайн нового покоління. Чудова продуктивність із теплообмінником, спеціально розробленим командою R&D. 3 роки гарантії з чудовою якістю компонентів. Тижневий програмований термостат Airfel CA підключається до котла за допомогою кабелів та керує процесами увімкнення/вимкнення опалення. Блок кімнатного термостата використовується як графічний інтерфейс користувача для визначення та контролю температури в приміщенні. Оскільки відстань від кімнатного термостата до котла в різних приміщеннях відрізнятиметься, кабель увімкнення/вимкнення не входить у комплект поставки продукції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Airfel |
| Страна производитель | Турция |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | AIRFELDIGIFELMAESTRO241 |
| БРЕНД | Airfel |
| Вага брутто, кг | 32,2 |
| Вага нетто, кг | 29,3 |
| Витрата природного газу (G20) (max-min), м³/год | 0,4-2,5 |
| Гарантія | 36 міс. / 24 міс. |
| Діаметр підключення ГВП | 1/2" |
| Діаметр підключення газу | 3/4" |
| Діаметр підключення димоходу, мм | 60/100 |
| Діаметр підключення контура опалення | 3/4" |
| Діапазон температур контуру опалення, °C | 30/80 |
| Електрична потужність, Вт | 0,041 |
| Електроживлення, В/Гц | 230/50 |
| Клас Nox | 6 |
| Клас електрозахисту, IP | X4D |
| Комплектация | Газовий котел, комплект кріплення, інструкція, гарантійний талон, шаблон для монтажу. Тижневий програмований термостат, кріплення, батарейки. |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Кількість гарячої води ΔT = 30°K, л/хв | 12 |
| Кількість контурів | 2 |
| Максимальна довжина димоходу (60/100 мм), м | 11 |
| Мoдель | Maestro Comfort A2CPP024 |
| Мінімальний потік гарячої води, л/хв | 3 |
| Попередній тиск розширювального бака, бар | 1 |
| Расположение | Настінний |
| Серия | Maestro |
| Температура води для ГВП (max-min), °C | 35/60 |
| Температура продуктів горіння, °C | 56/77 |
| Теплова потужність (80/60 °С), кВт | 3,7~22,7 |
| Тип видалення вихлопів | Примусовий |
| Тип изделия | Набір (газовий котел + термостат) |
| Тип камери згоряння | Закрита |
| Тип котла | Конденсаційний |
| Тиск води контуру опалення (min-max), бар | 0,6-3 |
| Тиск на вході LPG (G30/G31), мбар | 20 |
| Тиск на вході природного газу (G20), мбар | 20 |
| Тиск у водопроводі (max-min), бар | 10/1 |
Информация для заказа
- Цена: 38 271 ₴











