9050120 Змішувальний Модуль BTU 501 AP для тепл.підлoги з клапаном АТМ561, насос AFRISO APH 15-7/130
- В наличии
- Код: 9050120
19 866 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Аналог: 521431 Змішувальний вузол 1" для теплої підлоги Tervix Mixset з част. насосом та клапаном ATM561
Готове рішення для швидкого монтажу систем водяної теплої підлоги. Змішувальний модуль встановлюється до розподільчого колектора водяної теплої підлоги. Виконує функцію змішування гарячого теплоносія від джерела тепла та холодного теплоносія зі зворотної лінії теплої підлоги. Змішувальний модуль оснащений насосом, термостатичним змішувальним клапаном АТМ 561, термометрами подаючої та зворотної лінії, запірним краном, кронштейнами для зручного монтажу.
Змішувальний модуль забезпечує максимальну зручність і швидкість монтажу, точну та швидку температуру подачі теплоносія на теплу підлогу та довгий строк експлуатації системи за рахунок надійності вузлів.


Готове рішення для швидкого монтажу систем водяної теплої підлоги. Змішувальний модуль встановлюється до розподільчого колектора водяної теплої підлоги. Виконує функцію змішування гарячого теплоносія від джерела тепла та холодного теплоносія зі зворотної лінії теплої підлоги. Змішувальний модуль оснащений насосом, термостатичним змішувальним клапаном АТМ 561, термометрами подаючої та зворотної лінії, запірним краном, кронштейнами для зручного монтажу.
Змішувальний модуль забезпечує максимальну зручність і швидкість монтажу, точну та швидку температуру подачі теплоносія на теплу підлогу та довгий строк експлуатації системи за рахунок надійності вузлів.


Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Kvs | 2,5 м³/ч |
| Производство: | Німеччина |
| Діапазон регулювання | 20-43 |
| Комплектация | 1.Термостатичний змішувальний клапан АТМ 561; 2. Циркуляційний насос Afriso APH 160 15-7 / 130 мм.; 3. Термометри - 2шт. ; 4. Запірний клапан; 5. Латунні з"єднувальні елементи; 6. Кронштейни - 2шт. 220 мм. |
| Концентрація гліколю | 50% |
| Максимальная температура | 90 °C |
| Максимальное давление | 5 бар |
| Материал | Латунь |
| Напряжение | 230 В АС |
| Резьбовое соединение | внутрішнє 1" |
| Середовище застосування | Системи водяної теплої підлоги |
| Тип/модель | BTU 501 |
Информация для заказа
- Цена: 19 866 ₴



