453121 Розумний комплект для рулонних штор та жалюзі з ZigBee управлінням Tervix Roller Blind 1 м
- В наличии
- Код: 453121
7 840 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розумний комплект для рулонних штор та жалюзі з ZigBee управлінням Tervix Roller Blind 1 метр.
Розумними ролетами легко керувати за допомогою пульта, телефону або планшета. Лише одного натискання вистачить, щоб закрити їх усі.
Корисною функцією є можливість налаштування системи для автоматичного відкриття або закриття ролет за заданим часом, або взаємодія з розумними сценаріями.
Розумний комплект для рулонних штор та жалюзі працює по протоколу ZigBee.
Електричний мотор керується по протоколу ZigBee або пультом управління, також можна підключити ручний вимикач через розумний модуль для управління ролетами/карнизами Tervix Pro Line ZigBee Roller Blind / Curtain Controller ( арт. No 437121).
Мотор живиться від мережі 230В 50/60Гц.
Завдяки наявній функції, керування через ZigBee, жалюзі легко управляти віддалено - з будь-якого місця де є інтернет. Можна запрограмувати автоматичне відкриття/закриття
жалюзі по годинам або, якщо використати датчик освітлення, керувати ними в залежності від освітлення на вулиці.
Потребує для роботи контролера ZigBee.
Працює через додаток APP Tervix, Tuya Smart, Smart Life. Пульт управління працює по радіо каналу 433МГц.
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Увага!
Фурнітура в комплекті підходить для рулонних штор/жалюзі. Для інших типів ролет потрібно замовляти іншу фурнітуру.
Під замовлення можуть бути виготовлені кріплення для римських, дерев'яних, муслінових, день-ніч горизонтальних жалюзів.
* Тканина в комплект не входить
Переваги над аналогами
Розумними ролетами легко керувати за допомогою пульта, телефону або планшета. Лише одного натискання вистачить, щоб закрити їх усі.
Корисною функцією є можливість налаштування системи для автоматичного відкриття або закриття ролет за заданим часом, або взаємодія з розумними сценаріями.
Розумний комплект для рулонних штор та жалюзі працює по протоколу ZigBee.
Електричний мотор керується по протоколу ZigBee або пультом управління, також можна підключити ручний вимикач через розумний модуль для управління ролетами/карнизами Tervix Pro Line ZigBee Roller Blind / Curtain Controller ( арт. No 437121).
Мотор живиться від мережі 230В 50/60Гц.
Завдяки наявній функції, керування через ZigBee, жалюзі легко управляти віддалено - з будь-якого місця де є інтернет. Можна запрограмувати автоматичне відкриття/закриття
жалюзі по годинам або, якщо використати датчик освітлення, керувати ними в залежності від освітлення на вулиці.
Потребує для роботи контролера ZigBee.
Працює через додаток APP Tervix, Tuya Smart, Smart Life. Пульт управління працює по радіо каналу 433МГц.
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Увага!
Фурнітура в комплекті підходить для рулонних штор/жалюзі. Для інших типів ролет потрібно замовляти іншу фурнітуру.
Під замовлення можуть бути виготовлені кріплення для римських, дерев'яних, муслінових, день-ніч горизонтальних жалюзів.
* Тканина в комплект не входить
Переваги над аналогами
- Для розумного будинку
- Керування голосом Google, Alexa
- Працює по протоколу ZigBee
- Сучасний дизайн
- Tervix / Tuya / Smart LIfe
- Створення Smart Scene
- Гарантія - 2 роки
- Детальна інструкція українською мовою
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Пользовательские характеристики | |
| Бездротовий стандарт (Р) | 201 |
| Безпровідний зв’язок | ZigBee 3.0 (2.4 ГГц) |
| Вес двигателя | 283г |
| Производство: | Китай (за німецькою технологією) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діаметр двигуна | 25 мм |
| Діапазон регулювання | до 100 м (відкритий простір) |
| Живлення (Р) | 212 |
| Класс защиты | ІР44 |
| Комлекти (Р) | 223 |
| Комплектация | 1) Монтажний кронштейн - 2шт. 2) Двигун - 1шт. 3)Адаптер приводу - 1шт. 4)Болт - 1 шт. 5) Привідна труба - 1шт.6) Кінцева заглушка - 1шт. 7) Нижня рейка - 1шт. 8) Нижня кришка -2 шт. 9) Інструкція - 1 шт. |
| Крутний момент | 0.8 Нм |
| Кількість товарів на складі | 21 |
| Матеріал (А) | 199 |
| Напряжение | 100-240 В, 50/60 Гц |
| Напруга (А) | 191 |
| Мощность двигателя | 22 Вт |
| Програмний інтерфейс | Tervix / TUYA Smart / Smart Life |
| Размер | 1м |
| Степень защиты | IP 44 |
| Тип під`єднання (Р) | 208 |
| Тип/модель | Tervix Roller Blind |
| Управління голосом (Р) | 210 |
| Частота прийому (пульт) | 433,92 Mhz |
| Скорость вращения | 33 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 7 840 ₴



