493061 Комплект бездротового управл. опаленням ZigBee: термостат бездротовий + реле (сухий контакт)
- В наличии
- Код: 493061
4 830 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект бездротового управління опаленням ZigBee: термостат бездротовий + реле (сухий контакт) — призначений для організації та безпровідного управління системою водяної теплої підлоги, управління різними приладами (котел, насос, термоприводи та ін.), в залежності від заданої температури, виставленої на кімнатному термостаті (ZigBee).
Всі з’єднання між елементами безпровідні та працюють по протоколу ZigBee (розумний будинок). Всі кінцеві елементи системи керуються за допомогою реле по протоколу ZigBee.
Комплект складається з безпровідного термостату з живленням від батарейок (2 ААА) та реле з «сухим» контактом та живленням 230В. Термостат зв'язується з реле по безпровідному зв'язку - протоколу ZigBee. Термостат живиться від батарейок а реле підключається до живлення 230В.
Основний та головний вузол управління — безпровідний контролер Tervix Pro Line ZigBee Gateway, що підтримує до 85 різних пристроїв «розумного» будинку для одночасного управління ними (не входить у комплект). Він забезпечує злагоджене функціонування всіх елементів системи, в тому числі запускає/зупиняє насос та котел, закриває/відкриває термоприводи та інше.
Всі налаштування виконуються через APP Tervix, Tuya Smart, Smart Life для Android та IOS, а контролер, в свою чергу, їх запам’ятовує, що гарантує надійне та автономне функціонування системи в цілому і не залежить від WiFi чи інтернету.
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Керувати кімнатними термостатами можна вручну або через WiFi (ZigBee) за допомогою додатку Tervix, Tuya Smart для Android та IOS.
Увага!
Комплект працює тільки у парі з контролером ZigBee, таким як Tervix Pro Line ZigBee Gateway (Арт. No 401211).
Більш детальна інформація стосовно кожного елементу тут (включено у вартість комплекту):
Всі з’єднання між елементами безпровідні та працюють по протоколу ZigBee (розумний будинок). Всі кінцеві елементи системи керуються за допомогою реле по протоколу ZigBee.
Комплект складається з безпровідного термостату з живленням від батарейок (2 ААА) та реле з «сухим» контактом та живленням 230В. Термостат зв'язується з реле по безпровідному зв'язку - протоколу ZigBee. Термостат живиться від батарейок а реле підключається до живлення 230В.
Основний та головний вузол управління — безпровідний контролер Tervix Pro Line ZigBee Gateway, що підтримує до 85 різних пристроїв «розумного» будинку для одночасного управління ними (не входить у комплект). Він забезпечує злагоджене функціонування всіх елементів системи, в тому числі запускає/зупиняє насос та котел, закриває/відкриває термоприводи та інше.
Всі налаштування виконуються через APP Tervix, Tuya Smart, Smart Life для Android та IOS, а контролер, в свою чергу, їх запам’ятовує, що гарантує надійне та автономне функціонування системи в цілому і не залежить від WiFi чи інтернету.
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Керувати кімнатними термостатами можна вручну або через WiFi (ZigBee) за допомогою додатку Tervix, Tuya Smart для Android та IOS.
Увага!
Комплект працює тільки у парі з контролером ZigBee, таким як Tervix Pro Line ZigBee Gateway (Арт. No 401211).
Більш детальна інформація стосовно кожного елементу тут (включено у вартість комплекту):
- Безпровідний кімнатний термостат Tervix Pro Line ZigBee Wireless Thermostat, нагрів/охолодження (Арт № 119011)
- Розумний перемикач Tervix Pro Line ZigBee Dry Contact On/Off (реле з "сухим" контактом) (Арт № 431181)
- Безпровідне з'єднання та безпровідне віддалене управління всіма елементами системи (WiFi + ZigBee)
- Управління температурою через APP Tervix, Tuya Smart для Android та IOS
- Управління з будь-якого місця, де є інтернет
- Можливість онлайн переконфігурації системи без необхідності фізичної присутності
- Тижневе програмування
- Голосове управління через Google Assistant та Alexa
- Надійне безпровідне з'єднання (протокол ZigBee) між всіма елементами
- Можливість управління різними приладами (котел, насос, термоприводи та ін.)
- Можливість управління нормально закритими (НЗ) та нормально відкритими (НВ) термоприводами на 12, 24, 230В
- Реле має живлення 230В, 50-60 Гц та вихід з "сухим" контактом - COM+NO+NC
- Термостат живиться від батарейок і може бути змонтований на стіну (монтажна пластина) чи поставлений на горизонтальну поверхню (підставка)
- Гарантія - 2 роки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Пользовательские характеристики | |
| Безпровідний стандарт | ZigBee 3.0 |
| Вихід реле | без напруги (сухий контакт) |
| Вхід реле | 90-250В, 50/60Гц |
| Відносна вологість навколишнього середовища | до 85% RH |
| Гарантія | 24 міс. |
| Голосовое управление | Google, Alexa |
| Діапазон регулювання | +5...+30°С |
| Живлення термостату | батарейки 2 шт ААА |
| Зв'язок між термостатом та реле | бездротовий, по протоколу ZigBee 3.0 |
| Комплектация | 1. Безпровідний термостат. 2. Реле ("сухий" контакт). 3. Детальна інструкція |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Кількість товарів на складі | 1 |
| Максимальная температура | +50°С |
| Максимальне навантаження реле | 10А / 230В / 2,3 кВт |
| Материал | корпус пластик |
| Програмний режим | 5+1+1 (робочі дні + субота + неділя) |
| Програмний інтерфейс | Tervix / TUYA Smart / Smart Life |
| Режим работы | нагрів / охолодження |
| Споживча потужність реле | ≤ 0.3 Вт |
| Температурний датчик повітря | NTC (10кОм) |
| Тип/модель | Комплект бездротового управління опаленням |
| Точність регулювання | ± 0,5°С |
| Управление | ручне / програмне |
Информация для заказа
- Цена: 4 830 ₴



