421421 Розумна розетка Tervix Pro Line WiFi Socket
- В наличии
- Код: 421421
672 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розумна розетка Tervix Pro Line WiFi Socket призначена для увімкнення/вимкнення подачі напруги від 100 до 240 В. Працює по протоколу WiFi (Розумний будинок). Розроблена для роботи з APP Tervix, Tuya Smart та Smart Life.
Принцип роботи
Розумна розетка постійно знаходиться у звичайній розетці під напругою. При отриманні команди по WiFi через додаток APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life, або голосом через Google чи Alexa, вмикає або вимикає подачу напруги на вихід з розетки. Також є можливість вручну вмикати та вимикати розетку кнопкою на корпусі або за допомогою APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life. В додатку можна побачити поточну напругу в мережі та поточне споживання електроенергії через розетку, а також поставити зворотній таймер вкл./викл.
Розетка не потребує додаткового контролера та підключається напряму через додаток APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life.
Рекомендуємо, для керування, використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Дана розетка має заземлення, що дозволяє під’єднати до неї будь-який пристрій.
Основні переваги:
Принцип роботи
Розумна розетка постійно знаходиться у звичайній розетці під напругою. При отриманні команди по WiFi через додаток APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life, або голосом через Google чи Alexa, вмикає або вимикає подачу напруги на вихід з розетки. Також є можливість вручну вмикати та вимикати розетку кнопкою на корпусі або за допомогою APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life. В додатку можна побачити поточну напругу в мережі та поточне споживання електроенергії через розетку, а також поставити зворотній таймер вкл./викл.
Розетка не потребує додаткового контролера та підключається напряму через додаток APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life.
Рекомендуємо, для керування, використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Дана розетка має заземлення, що дозволяє під’єднати до неї будь-який пристрій.
Основні переваги:
- Гарантія - 2 роки
- Для розумного будинку
- Керування голосом Google, Alexa
- Працює по протоколу WiFi
- Максимальне навантаження - 16А /250В
- Споживча потужність - ≤ 0.8 А
- Робоча темп. -12...+50°C
- Висока якість
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Безпровідний стандарт | WiFi (2.4 ГГц) |
| БРЕНД | Tervix (Німеччина) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Голосовое управление | Google, Alexa |
| Комплектация | 1. Розетка 2. Інструкція користувача |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Кількість товарів на складі | 23 |
| Максимальная нагрузка | 16 А / 240 В (3,8 кВт) |
| Материал | вогнестійкий пластик |
| Напряжение | 100-240В, 50/60Гц |
| Програмний інтерфейс | Tervix / TUYA Smart / Smart Life |
| Рабочая температура | -20...+50°С |
| Размер | 83 х 45 х 50 мм |
| Споживча потужність | < 0,8 Вт |
| Степень защиты | IP 20 |
| Тип | Розумна WiFi розетка (on/off) |
| Тип/модель | Pro Line WiFi Socket |
Информация для заказа
- Цена: 672 ₴



