454124 Розумний карниз для штор з ZigBee управлінням Tervix Pro Line ZigBee Curtain, довжина 4 м.
- В наличии
- Код: 454124
14 238 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розумний карниз для штор з ZigBee управлінням Tervix Pro Line ZigBee Curtain — призначений для кріплення штор та автоматичного їх відкриття та закриття. Карниз обладнаний електричним мотором, який керується по протоколу ZigBee, пультом управління, а також, класично, можна відкрити та закрити штори вручну.
Завдяки наявності функції управління через ZigBee, шторами легко керувати віддалено - з будь-якого місця, де є інтернет. Можна запрограмувати автоматичне відкриття/закриття штор по годинам або, якщо використати датчик освітлення, то керувати шторами в залежності від освітлення на вулиці.
Tervix Pro Line ZigBee Curtain потребує ZigBee контролера.
Розумний карниз для штор працює через додаток APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life.
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Переваги над аналогами
Завдяки наявності функції управління через ZigBee, шторами легко керувати віддалено - з будь-якого місця, де є інтернет. Можна запрограмувати автоматичне відкриття/закриття штор по годинам або, якщо використати датчик освітлення, то керувати шторами в залежності від освітлення на вулиці.
Tervix Pro Line ZigBee Curtain потребує ZigBee контролера.
Розумний карниз для штор працює через додаток APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life.
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Переваги над аналогами
- Для розумного будинку
- Керування голосом Google, Alexa
- Працює по протоколу ZigBee
- Сучасний дизайн
- Додаток Tervix / Tuya / Smart LIfe
- Створення Smart Scene
- Гарантія - 2 роки
- Детальна інструкція українською мовою
- Керування за допомогою смартфона з будь-якої точки світу, де є інтернет
- Управління за допомогою звичайного пульта
- Ручне закриття/відкриття штор
- Міцний армований ремінь
- Потужний мотор
- Регульована довжина треку
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| БРЕНД | Tervix |
| Производство: | Китай (за німецькою технологією) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Класс защиты | IP20 |
| Крутний момент | 1.2 Нм |
| Кількість товарів на складі | 11 |
| Максимальне корисне навантаження | 50кг |
| Напряжение | 100-240В, 50/60Гц |
| Потужність (max) | 88Вт |
| Програмний інтерфейс | TUYA Smart / Smart Life |
| Радиус действия | до 100 м (відкритий простір) |
| Размер | Довжина карнизу 4 м |
| Спосіб кріплення штор | кільця |
| Спосіб передачі руху | армований ремінь |
| Тип | розумний карниз |
| Тип/модель | Tervix Pro Line ZigBee Curtain |
Информация для заказа
- Цена: 14 238 ₴



