419011 Розумна сирена Tervix Pro Line ZigBee Siren
- В наличии
- Код: 419011
2 688 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розумна сирена Tervix Pro Line ZigBee Siren працює по протоколу ZigBee (Розумний будинок). Розроблений для роботи з APP Tervix, Tuya Smart та Smart Life.
Принцип роботи
Розумна сирена при отримані сигналу від контролера подає звуковий та візуальний сигнал. Є можливість регулювання гучності звукового сигналу та часу його звучання.
Ви можете самостійно запрограмувати в яких випадках контролер буде надсилати сигнал на спрацювання розумної сирени.
Розумна сирена працює з безпровідним контролером Tervix Pro Line ZigBee Gateway (Арт. No 401211).
Рекомендуємо, для керування, використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Переваги над аналогами
Принцип роботи
Розумна сирена при отримані сигналу від контролера подає звуковий та візуальний сигнал. Є можливість регулювання гучності звукового сигналу та часу його звучання.
Ви можете самостійно запрограмувати в яких випадках контролер буде надсилати сигнал на спрацювання розумної сирени.
Розумна сирена працює з безпровідним контролером Tervix Pro Line ZigBee Gateway (Арт. No 401211).
Рекомендуємо, для керування, використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Переваги над аналогами
- Для розумного будинку
- Протокол ZigBee 3.0
- Блок живлення + батарейка
- Сучасний дизайн
- Компактна - Ø80х34,5 мм
- Гучність - 100 dB
- Радіус дії сигналу до 30 м
- Гарантія - 2 роки
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Безпровідний стандарт | ZigBee 3.0 |
| БРЕНД | Tervix (Німеччина) |
| Производство: | Китай (за німецькою технологією) |
| Візуальна сигналізація | Да |
| Гарантія | 24 міс. |
| Гусність | > 100 dB |
| Питание | 12В (блок живлення) |
| Кількість товарів на складі | 1 |
| Програмний інтерфейс | Tervix / TUYA Smart / Smart Life |
| Радиус действия | 30м |
| Робоча вологість | 10%...90% |
| Рабочая температура | -10...+55° С |
| Размер | 80х34,5 мм |
| Тип | Безпровідний |
| Тип/модель | Tervix Pro Line ZigBee Siren |
| Время автономной работы | 24 години |
Информация для заказа
- Цена: 2 688 ₴



