431181 Розумний перемикач Tervix Pro Line ZigBee Dry Contact On/Off (реле з "сухим" контактом)
- В наличии
- Код: 431181
1 764 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
431181 Розумний перемикач Tervix Pro Line ZigBee Dry Contact On/Off (реле з "сухим" контактом) - призначений для вмикання/вимикання подачі напруги або керуючого сигналу. Працює по протоколу ZigBee (Розумний будинок). Розроблений для роботи з APP Tervix, Tuya Smart та Smart Life. Реле може працювати в звичайному і в імпульсному режимі.
Принцип роботи
Реле постійно знаходиться під напругою і по сигналу контролера ZigBee перемикає контакти на виході реле на COM+NO або COM+NC. Також є можливість вручну вмикати та вимикати реле кнопкою на корпусі або за допомогою APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life.
Коли на реле подається напруга, то воно працює ще й як ретранслятор сигналу мережі ZigBee, що забезпечує значне збільшення стабільного радіусу мережі.
Реле потребує безпровідний контролер Tervix Pro Line ZigBee Gateway (Арт. № 401211).
Максимальне навантаження на реле до 2,3 кВт.
Рекомендуємо, для керування, використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Основні переваги:
Принцип роботи
Реле постійно знаходиться під напругою і по сигналу контролера ZigBee перемикає контакти на виході реле на COM+NO або COM+NC. Також є можливість вручну вмикати та вимикати реле кнопкою на корпусі або за допомогою APP Tervix, Tuya Smart або Smart Life.
Коли на реле подається напруга, то воно працює ще й як ретранслятор сигналу мережі ZigBee, що забезпечує значне збільшення стабільного радіусу мережі.
Реле потребує безпровідний контролер Tervix Pro Line ZigBee Gateway (Арт. № 401211).
Максимальне навантаження на реле до 2,3 кВт.
Рекомендуємо, для керування, використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Основні переваги:
- Для розумного будинку
- Керування голосом Google, Alexa
- Працює по протоколу ZigBee 3.0
- Максимальне навантаження - 10А /230В
- «Сухий» контакт - COM, NO, NC
- Робоча температура -10...+50°C
- Збільшує радіус мережі ZigBee
- Ручне та програмне управління
- Гарантія - 2 роки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Пользовательские характеристики | |
| Безпровідний стандарт | ZigBee 3.0 |
| Вихід | реле без напруги (сухий контакт) |
| Вхід | 90-250В, 50/60Гц |
| Гарантія | 24 міс. |
| Голосовое управление | Google, Alexa |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Кількість товарів на складі | 668 |
| Максимальная нагрузка | 10А / 230В / 2,3 кВт |
| Материал | ABS |
| Напряжение | 90-250В, 50/60Гц |
| Програмний інтерфейс | Tervix / TUYA Smart / Smart Life |
| Рабочая температура | -10...+50°С |
| Размер | 85х85х25 мм |
| Споживча потужність | ≤ 0.3 Вт |
| Тип | Реле з «сухим» контактом on/off |
| Тип/модель | Pro Line ZigBee Dry Contact On/Off |
Информация для заказа
- Цена: 1 764 ₴



