401121 Розширювач мережі ZigBee Tervix Pro Line ZigBee Repeater
- В наличии
- Код: 401121
1 596 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
401121 Розширювач мережі ZigBee Tervix Pro Line ZigBee Repeater - це компактний розширювач мережі ZigBee, призначений для розширення мережі ZigBee у випадку, якщо кінцевий пристрій знаходиться за межами основної мережі ZigBee - далеко, або у випадку наявності значних перешкод між пристроями.
Розроблений для роботи з APP Tervix, Tuya Smart та Smart Life.
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Принцип роботи - розширювач мережі ZigBee (репітер) під’єднується до контролера/шлюза ZigBee, після чого він автоматично визначає та підсилює/збільшує поточну мережу ZigBee (2.4 ГГц). Не потребує будь-яких додаткових налаштувань. Працює автономно.
Розширювач мережі ZigBee (репітер) працює з безпровідним контролером Tervix Pro Line ZigBee Gateway (Арт. No 401211).
Основні переваги:
Розроблений для роботи з APP Tervix, Tuya Smart та Smart Life.
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Принцип роботи - розширювач мережі ZigBee (репітер) під’єднується до контролера/шлюза ZigBee, після чого він автоматично визначає та підсилює/збільшує поточну мережу ZigBee (2.4 ГГц). Не потребує будь-яких додаткових налаштувань. Працює автономно.
Розширювач мережі ZigBee (репітер) працює з безпровідним контролером Tervix Pro Line ZigBee Gateway (Арт. No 401211).
Основні переваги:
- гарантія - 2 роки
- для розумного будинку
- стандарт ZigBee 3.0
- вигляді «флешки»
- живлення - USB адаптер
- сучасний дизайн
- компактний
- підсилення Zigbee мережі до 100м
- plug and use
- висока якість
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Пользовательские характеристики | |
| LED індикатор | червоний |
| Безпровідний стандарт | ZigBee 3.0 (2.4 ГГц) |
| Вес | 2,8 г гр. |
| Гарантія | 24 міс. |
| Комплектация | 1. ZigBee Repeater 2. Інструкція |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Кількість товарів на складі | 42 |
| Материал | ABS |
| Напряжение | 5В (USB блок живлення) |
| Потужність передачі | 10 dB |
| Програмний інтерфейс | Tervix / TUYA Smart / Smart Life |
| Радіус розширення | до 100м |
| Размер | 28 х 18 х 7 мм |
| Температура зовнішнього середовища | -10...+50°С |
| Тип | Безпровідний розширювач мережі |
| Тип/модель | Pro Line ZigBee Repeater |
| Частота | 2.400-2.483 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 1 596 ₴



