114130 Термостат з WiFi управлінням Tervix для водяної/електричної теплої підлоги, датчик 3м, чорний
- В наличии
- Код: 114130
2 898 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Важливо! Термостат підтримує режим нагрів / охолодження та пріоритет теплої підлоги, коли підлога постійно тепла, незалежно від температури в зоні обігріву (кімнаті) . А також має вбудований датчик відносної вологості.
Інтелектуальний регулятор температури з кольоровим дисплеєм та функцією тижневого програмування, дозволяє встановити чотири періоди часу та відповідно чотири значення температури на один день (робочі дні + субота + неділя). Також можна вибрати ручне управління або режим автоматичного управління (згідно заданих налаштувань). Термостат легко програмувати, управляти та віддалено контролювати з будь-якого місця де є інтернет. Оскільки термостат обладнаний клемою без напруги (сухий контакт 16А) та підтримує функцію нагріву/охолодження, то він може використовуватися для управління електричним опалювальним обладнанням (тепла підлога), для управління системою водяного опалення (управління електричним приводом), для управління системами охолодження та ін.
Увага! Додатковий контролер не потрібен.
Зовнішній вигляд:
1. Кольоровий дисплей
2. Зручне управління робить життя простішим.
3. Може бути чорного або білого кольору.
4. Сучасний дизайн гармоніює з будь-яким декором.
5. Підсвітка екрану забезпечує легке читання інформації на дисплеї навіть уночі.
6. Постійна підсвітка центральної сенсорної кнопки управління.
7. Простий та зручний інтерфейс управління.
Функціонал:
1. Доступні різні способи управління WiFi та ручне.
2. 0.50С - точність підтримання заданої температури.
3. Вбудований датчик відносної вологості
4. Дані зберігаються навіть при відсутності напруги.
5. 5+2 програмних періода (7 днів) по 4 програми на день.
6. Створення єдиної групи термостатів для централізованого управління.
7. Працює з Amazon Echo, Google Home.
8. Всі налаштування синхронізуються з поточним часовим поясом.
9. 3 датчики - температура повітря, температура підлоги, вологість

Інтелектуальний регулятор температури з кольоровим дисплеєм та функцією тижневого програмування, дозволяє встановити чотири періоди часу та відповідно чотири значення температури на один день (робочі дні + субота + неділя). Також можна вибрати ручне управління або режим автоматичного управління (згідно заданих налаштувань). Термостат легко програмувати, управляти та віддалено контролювати з будь-якого місця де є інтернет. Оскільки термостат обладнаний клемою без напруги (сухий контакт 16А) та підтримує функцію нагріву/охолодження, то він може використовуватися для управління електричним опалювальним обладнанням (тепла підлога), для управління системою водяного опалення (управління електричним приводом), для управління системами охолодження та ін.
Увага! Додатковий контролер не потрібен.
Зовнішній вигляд:
1. Кольоровий дисплей
2. Зручне управління робить життя простішим.
3. Може бути чорного або білого кольору.
4. Сучасний дизайн гармоніює з будь-яким декором.
5. Підсвітка екрану забезпечує легке читання інформації на дисплеї навіть уночі.
6. Постійна підсвітка центральної сенсорної кнопки управління.
7. Простий та зручний інтерфейс управління.
Функціонал:
1. Доступні різні способи управління WiFi та ручне.
2. 0.50С - точність підтримання заданої температури.
3. Вбудований датчик відносної вологості
4. Дані зберігаються навіть при відсутності напруги.
5. 5+2 програмних періода (7 днів) по 4 програми на день.
6. Створення єдиної групи термостатів для централізованого управління.
7. Працює з Amazon Echo, Google Home.
8. Всі налаштування синхронізуються з поточним часовим поясом.
9. 3 датчики - температура повітря, температура підлоги, вологість

Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Безпровідний стандарт | WiFi |
| БРЕНД | Tervix (Німеччина) |
| Вихід | «сухий» контакт (без напруги), NO+NC+COM |
| Волог. навколишнього середовища | 5-95%RH |
| Відхилення по часі | < 1% |
| Гарантія | 24 міс. |
| Голосовое управление | Google, Alexa |
| Довжина зовнішнього датчику | 3000 мм |
| Діапазон обмеження температури нагріву | +20...+60°С |
| Діапазон регулювання | +5...+45°С |
| Цвет корпуса | Черный |
| Комплектация | 1. Термостат - 1 шт; 2. Зовнішній датчик температури 3м - 1шт; 3. Інструкція - 1шт; 4. Болти для кріплення - 2 шт |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Кількість товарів на складі | 754 |
| Материал | PC + ABS (вогнестійкий) |
| Нагрузка | 16А |
| Напряжение | 95-240 В, 50-60 Гц |
| Програмний інтерфейс | Tervix / TUYA Smart / Smart Life |
| Режими | наргів, охолодження, «тепла підлога завжди» |
| Розмір клем | 2х1,5 мм2 або 1х2,5мм2 |
| Споживча потужність | < 1 Вт |
| Способ монтажа | підрозеточна коробка Ø 60 мм |
| Степень защиты | IP 20 |
| Температура зберігання | -5..+ 45°C |
| Температура зовнішнього середовища | -5...+50°С |
| Температурний датчик | NTC |
| Тип | термостат з WiFi управлінням |
| Тип/модель | Pro Line WiFi Thermostat |
| Точність | ± 0,5 °C |
| Точність регулювання | ± 0,5°С |
Информация для заказа
- Цена: 2 898 ₴



