415061 Безпровідний датчик виявлення диму Tervix Pro Line ZigBee Smoke Sensor
- В наличии
- Код: 415061
2 562 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
415061 Безпровідний датчик виявлення диму Tervix Pro Line ZigBee Smoke Sensor - реагує на наявність диму, а також реагує на високу температуру. Розроблений для роботи з APP Tervix, Tuya Smart та Smart Life.Працює по протоколу ZigBee 3.0 (Розумний будинок).
Принцип роботи
Якщо фотоелектричний датчик фіксує наявність диму, то спрацьовує візуальна та звукова сигналізація, подається сигнал на контролер і надсилається повідомлення на телефон в АPP Tervix, Tuya Smart чи Smart Life. Ви можете самостійно запрограмувати контролер на подальші дії - увімкнення витяжки, закриття клапану подачі газу або на виконання іншої попередньо запрограмованої дії.
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Датчик працює з безпровідним контролером Tervix Pro Line ZigBee Gateway (Арт. № 401211).
Встановлювати датчик рекомендується на стелі, ближче до середини, не ближче ніж 30 см до освітлювальних приладів та не ближче ніж 15 см до кутів («мертві» зони).
Основні переваги:
Принцип роботи
Якщо фотоелектричний датчик фіксує наявність диму, то спрацьовує візуальна та звукова сигналізація, подається сигнал на контролер і надсилається повідомлення на телефон в АPP Tervix, Tuya Smart чи Smart Life. Ви можете самостійно запрограмувати контролер на подальші дії - увімкнення витяжки, закриття клапану подачі газу або на виконання іншої попередньо запрограмованої дії.
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Датчик працює з безпровідним контролером Tervix Pro Line ZigBee Gateway (Арт. № 401211).
Встановлювати датчик рекомендується на стелі, ближче до середини, не ближче ніж 30 см до освітлювальних приладів та не ближче ніж 15 см до кутів («мертві» зони).
Основні переваги:
- для розумного будинку
- безпровідний (ZigBee 3.0)
- термін роботи на одній батарейці - 2 р.
- сучасний дизайн
- компактний - 90х90х37 мм
- вбудована сирена
- кнопка для самотестування
- вогнестійкі матеріали
- гарантія - 2 роки
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Безпровідний стандарт | ZigBee 3.0 |
| Производитель | Tervix (Німеччина) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Гучність звукового сигналу | 85 дБ |
| Живлення (батарейка) | 5В, CR2 (2 шт) |
| Комплектация | 1. Датчик диму, 2. 3М скотч, 3. Інструкція, 4. Батарейки |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Кількість товарів на складі | 15 |
| Материал | ABS |
| Напряжение | батарейки 5В, CR2 (2 шт) |
| Програмний інтерфейс | Tervix / TUYA Smart / Smart Life |
| Радіус дії сигналу | до 70 м (на відкритому просторі) |
| Робоча вологість | 0%...95% |
| Рабочая температура | -10...+50°С |
| Размер | 90х90х37мм |
| Тип | Безпровідний датчик диму |
| Тип/модель | Pro Line ZigBee Smoke Sensor |
Информация для заказа
- Цена: 2 562 ₴



