417121 Безпровідний датчик витоку природнього газу Tervix Pro Line ZigBee GAS Sensor
- В наличии
- Код: 417121
3 024 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
417121 Безпровідний датчик витоку природнього газу Tervix Pro Line ZigBee GAS Sensor - реагує на перевищення мінімально допустимої концентрації (LAL) природного газу в приміщенні.
Датчик працює по протоколу ZigBee (Розумний будинок). Датчик . Розроблений для роботи з APP Tervix, Tuya Smart та Smart Life.
Принцип роботи
Якщо в приміщенні датчик фіксує підвищену концентрацію природного газу, то спрацьовує візуальна та звукова сигналізація, подається сигнал на контролер і надсилається повідомлення на телефон в АPP Tervix, Tuya Smart чи Smart Life. Ви можете самостійно запрограмувати контролер на подальші дії:
Датчик працює з безпровідним контролером Tervix Pro Line ZigBee Gateway (Арт. № 401211).
Встановлювати датчик рекомендується в радіусі 2 метри від потенційного місця витоку газу.
Основні переваги:
Датчик працює по протоколу ZigBee (Розумний будинок). Датчик . Розроблений для роботи з APP Tervix, Tuya Smart та Smart Life.
Принцип роботи
Якщо в приміщенні датчик фіксує підвищену концентрацію природного газу, то спрацьовує візуальна та звукова сигналізація, подається сигнал на контролер і надсилається повідомлення на телефон в АPP Tervix, Tuya Smart чи Smart Life. Ви можете самостійно запрограмувати контролер на подальші дії:
- увімкнення витяжки,
- закриття клапану подачі газу
- на виконання іншої попередньо запрограмованої дії
Датчик працює з безпровідним контролером Tervix Pro Line ZigBee Gateway (Арт. № 401211).
Встановлювати датчик рекомендується в радіусі 2 метри від потенційного місця витоку газу.
Основні переваги:
- для розумного будинку
- безпровідний (ZigBee 3.0)
- встановлюється в звичайну розетку
- сучасний дизайн
- кнопка для самотестування
- вбудована сирена
- радіус дії до 100 м (відкритий простір)
- висока точність - 6% LEL ± 3%
- гарантія - 2 роки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 міс. |
| Гучність сигналу | 70 дБ |
| Комплектация | 1. Датчик газу, 2. «Шпилька» для кнопки reset/network, 3. Інструкція |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Кількість товарів на складі | 5 |
| Напряжение | 100 - 240В, 50/60Гц |
| Програмний інтерфейс | Tervix / TUYA Smart / Smart Life |
| Підключення | В розетку |
| Радиус действия | до 100 м |
| Рабочая температура | -20...+50°С |
| Размер | 79 х 68 х 31 мм |
| Споживання | < 1,5 Вт |
| Стандарт | ZigBee 3.0 (2.4 ГГц) |
| Степень защиты | IP 20 |
| Тип | Датчик витоку газу |
| Тип/модель | Pro Line ZigBee GAS Sensor |
| Чувствительность | 6% LEL ± 3% (газ) |
Информация для заказа
- Цена: 3 024 ₴



