436061 Безпровідний датчик руху Tervix Pro Line ZigBee EYE PIR Sensor
- В наличии
- Код: 436061
2 499 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Безпровідний датчик руху Tervix Pro Line ZigBee EYE PIR Sensor — це компактний безпровідний датчик руху, який працює в інфрачервоному діапазоні по протоколу ZigBee (Розумний будинок).
Датчик реагує як на людей, так і на тварин в радіусі його дії. Розроблений для роботи з APP Tervix, Tuya Smart та Smart Life.
Датчик працює з безпровідним контролером Tervix Pro Line ZigBee Gateway (Арт. № 401211).
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Коли в зоні дії датчика з’являється рухомий об’єкт, датчик реагує на це - подається сигнал на контролер та надсилається повідомлення на телефон в АPP Tervix, Tuya Smart чи Smart Life. Ви можете самостійно запрограмувати контролер на подальші дії:
Основні переваги
Датчик реагує як на людей, так і на тварин в радіусі його дії. Розроблений для роботи з APP Tervix, Tuya Smart та Smart Life.
Датчик працює з безпровідним контролером Tervix Pro Line ZigBee Gateway (Арт. № 401211).
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Коли в зоні дії датчика з’являється рухомий об’єкт, датчик реагує на це - подається сигнал на контролер та надсилається повідомлення на телефон в АPP Tervix, Tuya Smart чи Smart Life. Ви можете самостійно запрограмувати контролер на подальші дії:
- - увімкнення звукової та світлової сигналізації
- - увімкнення світла в будинку
- - на виконання іншої попередньо запрограмованої дії
Основні переваги
- Для розумного будинку
- Безпровідний (ZigBee 3.0)
- Термін роботи на одній батарейці - 2 р.
- Сучасний дизайн
- Магнітне кріплення
- Сучасний дизайн
- Компактний - 48,4х53,4 мм
- Відстань дії сенсора - до 8м
- Високоякісні матеріали
- Гарантія - 2 роки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Пользовательские характеристики | |
| Бездротовий стандарт (Р) | 201 |
| Безпровідний стандарт | ZigBee 3.0 |
| Производство: | Китай |
| Висота встановлення | 2,2 м |
| Відстань дії сенсора | 8 м |
| Гарантія | 24 міс. |
| Живлення (Р) | 214 |
| Живлення (батар.) | 3В, (CR123A) |
| Комлекти (Р) | 223 |
| Комплектация | 1. Датчик, 2. 3М скотч , 3. Магнітна основа, 4. Інструкція користувача, 5. Батарейка |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Кут реєстрації руху | 90° |
| Кількість товарів на складі | 13 |
| Матеріал (А) | 199 |
| Напряжение | 3В, (CR123A) батарейки |
| Програмний інтерфейс | Tervix / TUYA Smart / Smart Life |
| Радиус действия | 30 м |
| Робоча вологість | 10%...90% |
| Рабочая температура | -10...+55°С |
| Робоча температура (А) | 194 |
| Размер | 48,4х53,4 мм |
| Тип | Безпровідний датчик руху |
| Тип під`єднання (Р) | 209 |
| Тип/модель | Pro Line ZigBee EYE PIR Sensor |
| Управління голосом (Р) | 210 |
Информация для заказа
- Цена: 2 499 ₴



