432141 Розумний вимикач Tervix Pro Line ZigBee Switch (1 клавіша), без нуля
- В наличии
- Код: 432141
1 519 ₴
+380 (99) 388-21-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розумний вимикач Tervix Pro Line ZigBee Switch (1 клавіша / розетка), без нуля призначений для вмикання/вимикання як LED, так і звичайних освітлювальних приладів.
Розумний вимикач монтується в монтажну коробку звичайного вимикача та дублює функцію вкл./викл. Працює по протоколу ZigBee (Розумний будинок). Розроблений для роботи з APP Tervix, Tuya Smart та Smart Life.
Для підключення потребує тільки фази (L).
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Принцип роботи
Розумний вимикач постійно знаходиться підключеним у парі зі звичайним вимикачем. При отриманні сигналу від контролера ZigBee - через додаток APP Tuya Smart або Smart Life, голосом через Google чи Alexa, він вмикає або вимикає прилад (лампочку, вентилятор, тощо). Водночас можна вручну, класично, включити чи виключити світло. В додатку можна встановити час вкл./викл. та поставити зворотній таймер вкл./викл. Вимикач працює ще й як ретранслятор сигналу мережі ZigBee, що забезпечує значне збільшення стабільного радіусу мережі.
Розумний вимикач працює з безпровідним контролером Tervix Pro Line ZigBee Gateway (Арт. № 401211).
Основні переваги
Розумний вимикач монтується в монтажну коробку звичайного вимикача та дублює функцію вкл./викл. Працює по протоколу ZigBee (Розумний будинок). Розроблений для роботи з APP Tervix, Tuya Smart та Smart Life.
Для підключення потребує тільки фази (L).
Рекомендуємо використовувати мультимовний додаток Tervix для Android та для iPhone.
Принцип роботи
Розумний вимикач постійно знаходиться підключеним у парі зі звичайним вимикачем. При отриманні сигналу від контролера ZigBee - через додаток APP Tuya Smart або Smart Life, голосом через Google чи Alexa, він вмикає або вимикає прилад (лампочку, вентилятор, тощо). Водночас можна вручну, класично, включити чи виключити світло. В додатку можна встановити час вкл./викл. та поставити зворотній таймер вкл./викл. Вимикач працює ще й як ретранслятор сигналу мережі ZigBee, що забезпечує значне збільшення стабільного радіусу мережі.
Розумний вимикач працює з безпровідним контролером Tervix Pro Line ZigBee Gateway (Арт. № 401211).
Основні переваги
- Для розумного будинку
- Для підключення потрібна тільки фаза (L)
- Керування голосом Google, Alexa
- Працює по протоколу ZigBee
- Працює з LED та звичайними лампами
- Компактний - 46х46х18 мм
- Tervix / Арр Tuya / Smart LIfe
- Збільшує радіус мережі ZigBee
- Гарантія - 2 роки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Пользовательские характеристики | |
| Бездротовий стандарт (Р) | 201 |
| Производство: | Китай |
| Гарантія | 24 міс. |
| Живлення (Р) | 212 |
| Класс защиты | ІР20 |
| Комлекти (Р) | 223 |
| Комплектация | 1. Розумний вимикач 2. Тримач (на DIN рейку) 3. Інструкція |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Кількість товарів на складі | 24 |
| Макс. навантаження | 100Вт (LED) |
| Матеріал (А) | 199 |
| Мін. навантаження | 5Вт |
| Напряжение | 220 - 240В, 50/60Гц |
| Напруга (А) | 191 |
| Програма | Tervix / TUYA Smart / Smart Life |
| Підключення | тільки фаза (L) |
| Радиус действия | до 200 м |
| Рабочая температура | -10...+40°С |
| Робоча температура (А) | 194 |
| Размер | 46 х 46 х 18 мм |
| Способ монтажа | DIN рейка / підрозетна коробка Ø60мм |
| Стандарт | ZigBee 3.0 (2.4 ГГц) |
| Степень защиты | IP 20 |
| Тип | розумний вимикач на одну клавішу |
| Тип (Р) | 218 |
| Тип під`єднання (Р) | 208 |
| Тип/модель | Pro Line ZigBee Switch (only L) |
| Управління голосом (Р) | 210 |
Информация для заказа
- Цена: 1 519 ₴



